سازندگان Evolve روی یک عنوان جدید کار می کنند

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰

به نظر می رسد استودیوی ترتل راک، سازنده عنوان Evolve بر روی ساخت عنوان جدیدی کار می کند. این استودیو برای ساخت یک بازی ویدیویی نامشخص به دنبال استخدام نیرو است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی ترتل راک، سازنده عنوان Evolve به تازگی در وب سایت رسمی این استودیو فهرستی از مشاغل مورد نیاز برای ساخت یک عنوان نامعلوم را منتشر کرده است. به نظر می رسد استودیوی ترتل راک روی ساخت یک عنوان cutting-edge(بازی هایی که از تکنولوژی مدرن امروزی استفاده می کنند) برای کنسول های نسل هشتم کار می کند و برای این موضوع نیز علاوه بر برنامه نویس انمیشین، به دنبال استخدام کارگردان بخش داستانی و برنامه نویس ارشد رندرینگ نیز هست. این استودیو تاکید می کند که عنوان مذکور برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی ساخته می شود. البته در فهرست مشاغل مورد نیاز این استودیو حرفه های دیگری نیز مشاهده می شود ولی این حرفه ها با ساخت عنوان جدید این استودیو مرتبط نیستند.

شاید این عنوان نامعلوم نسخه جدید عنوان Evolve باشد. این فرانچایز در پی ورشکستگی شرکت تی اچ کیو در سال 2013 توسط شرکت تیک تو اینتراکتیو به قیمت 11 میلیون دلار خریداری شده و در سال 2015 نیز حدود 2.5 میلیون نسخه از این عنوان به بازار عرضه شده است. از نظر مدیر شرکت تیک تو اینتراکتیو، عنوان Evolve  همانند عناوین GTA و Red Dead Redemption یک فرانچایز دائمی بوده و اگرچه تا به امروز نسخه دوم عنوان Evolve رسما تایید نشده است اما با این وجود ساخت آن چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید