تماشا کنید: تاریخ انتشار دومین محتوای دانلودی Rainbow Six Siege مشخص شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹

به‌تازگی تاریخ انتشار دومین محتوای دانلودی Rainbow Six Siege مشخص شد که یوبی‌سافت به‌همراه آن یک تیزر نیز منتشر کرد. همچنین زمان به اشتراک گذاشتن اولین نمایش از بازی به‌صورت زنده، اعلام یافت. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

در اوایل ماه جاری، یوبی‌سافت از دومین محتوای دانلودی Rainbow Six Siege تحت عنوان Operation Dust Line رونمایی کرد. آن‌ها اطلاعات زیادی به غیر از جزئیاتی از اپراتورهای جدید به اشتراک نگذاشتند اما به‌نظر می‌رسد چنین چیزی به‌زودی تغییر می‌کند.

یوبی‌سافت در دقایقی پیش اعلام کرد این محتوای دانلودی در تاریخ 11 مه سال 2016 (چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد البته دارندگان نسخه سیزن پس می‌توانند در 9 مه (دوشنبه 20 اردیبهشت) به اپراتورهای جدید دسترسی یابند. همچنین اگر قصد دارید جزئیات بیشتری از آن دریافت کنید، می‌توانید به تماشای استریم زنده بازی در 7 مه (شنبه 18 اردیبهشت) بپردازید.

برای تماشای آن باید به صفحه رسمی توئیچ Rainbow Six Siege در تاریخ اعلام شده مراجعه کنید. تا آن زمان، یوبی‌سافت ما را به تماشای اولین تیزر از بازی دعوت کرده که نشان‌دهنده نقشه‌ها و اپراتورهای جدید بوده و یکی از کاربران یوتیوب تصمیم به بررسی و تحلیل آن گرفته است. در ادامه می‌توانید به تماشای آن بپردازید:

تماشای تیزر به‌صورت آنلاین: 

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

محتوای دانلودی Dust Line بازی را به سوی خاورمیانه خواهد برد اما اپراتورهای جدید آن ملیت آمریکایی دارند و نام‌ آن‌ها Valkyrie و Blackbeard است. در اینجا می‌توانید جزئیات بیشتری از این اپراتورها به‌دست آورید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید