شایعه: جهان Horizon Zero Dawn در کلرادو قرار خواهد داشت

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۷

به‌تازگی شواهدی به‌وجود آمده که جهان باز عنوان Horizon Zero Dawn در کلرادو قرار دارد که تصاویری هم در این رابطه منتشر شده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

اگر تصاویر منتشر شده نشان‌دهنده موردی باشند، این احتمال وجود دارد که وقایع Horizon Zero Dawn در کلرادو روی دهد. در ادامه می‌توانید تصاویری را از مقایسه دنیای واقعی کلرادو با بازی اصلی را مشاهده کنید که تا حدودی به یکدیگر شباهت دارند:

 

 

 

 

 

بازی Horizon Zero Dawn در تاریخ نامشخصی منتشر می‌شود اما انتظار می‌رود در سال 2016 شاهد انتشار آن باشیم. با این حال به‌تازگی شایعاتی به‌وجود آمده که به‌نظر می‌رسد بازی تا سال 2017 تاخیر خورده البته تاکنون موردی توسط سونی تایید نشده است.

بازی Horizon Zero Dawn توسط گوریلا گیمز توسعه می‌یابد؛ این توسعه‌دهنده در گذشته سری Killzone را هم منتشر کرده است. Horizon Zero Dawn اولین پروژه بزرگ آن‌‌ها در کنار Killzone بوده بنابراین کارکنان گوریلا گیمز مطمئنا فشار زیادی را برای ساخت این بازی به خود می‌آورند. Killzone Shadow Fall پروژه قبلی آن‌ها بود که در چند سال گذشته به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد.

سونی در E3 2016 حضور خواهد داشت؛ بنابراین احتمالا جزئیات بیشتری از Horizon Zero Dawn به‌دست می‌آوریم و شاید تاریخ انتشار این عنوان مورد انتظار پلی‌استیشن 4 مشخص شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید