لری هرب از برنامه‌های ایکس‌باکس در E3 می‌گوید

۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸

طی یک نمایش زنده از پادکست رادیویی لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) در مراسم PAX East، مدیر برنامه‌نویسی ایکس‌باکس لایو درباره مسائل جالب و هیجان‌انگیزی صحبت کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

هرب در ابتدا به این موضوع اشاره کرد که مایکروسافت ۲ روز از مراسمش را به نمایش‌های زنده اختصاص داده است و آن‌ها چیزهای جالبی را تدارک دیده اند. در میان این نمایش‌های تجاری، خود لری هرب نیز مراسمی در PAX استرالیا را هدایت و اجرا خواهد کرد. همچنین اگر منتظر اخبار مربوط به کینکت هستید، هرب گفته است مایکروسافت چیزهای جالبی به‌مانند کورتانا برای سنسور معروفش آماده کرده است و پشتیبانی از کینکت نیز ادامه‌دار خواهد بود.

در ادامه، هرب درباره برنامه استریم بازی‌های ایکس‌باکس وان برروی رایانه شخصی سخن گقت. او به این موضوع اشاره داشت که درتلاش است تیم را مجاب کند تا یک گزینه آزمایشی برای استریم بر بستر اینترنت (خارج از شبکه محلی) در این برنامه پیاده‌سازی شود تا عملکرد آن بررسی شود.

البته مشکلی در این زمینه وجود دارد و آن این است که بسیاری از کاربران بخاطر پهنای‌باند پایین اینترنت نمی‌توانند به‌طور مناسب از این قابلیت بهره‌مند شوند و با تماس‌هایشان پشتیبانی را مسدود خواهند کرد! او افزود کماکان در تلاش است تا احتمال افزوده‌شدن این امکان به‌طور آزمایشی را قوت بخشد.

همچنین سوالی مبنی بر وجود یک نسخه محدود و مخصوص ایکس‌باکس وان برای Gears of War 4 پرسیده شد که هرب فقط به پاسخ «متوجه منظورتان هستم» اعتنا کرد.

در پایان، مِیجر نلسون گفت هواداران کنترلر الیت ایکس‌یاکس وان را دوست داشته اند. او گفت مایکروسافت مطمئن است هواداران دنبال تجربیات ناب و عالی هستند. به همین خاطر آن‌ها درحال کار بر روی چیزی شبیه به کنترلر الیت برای آینده هستند. هرب از انتشار اطلاعات بیشتر خودداری کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید