تماشا کنید: هشت نکته برای یادگیری بخش چند نفره عنوان Gears Of War 4

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۷

آزمایش بتای عنوان Gears Of War 4 طی روز های آینده آغاز می شود و اگر هنوز به دنبال اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان هستید، به تازگی استودیوی کوالیشن تریلر گیم پلی جدیدی را از عنوان Gears Of War 4 منتشر کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آزمایش بتای بخش چند نفره عنوان Gears Of War 4 در تاریخ ۱۸ آوریل 2016(۳۰ فروردین 1395) آغاز شده و کاربرانی که Gears of War: Ultimate Edition را در پلتفرم های اکس باکس وان یا ویندوز ۱۰ بازی کرده باشند، قادر خواهند بود تا در بتای نسخه اکس باکس وان عنوان Gears Of War 4 نام نویسی کنند. نسخه بتای این عنوان برای کاربران گلد ایکس باکس لایو نیز در تاریخ ۲۵ آوریل 2016 (۶ اردیبهشت 1395) در دسترس خواهد بود. گفتنی است آزمایش بتای عنوان Gears Of War 4 در تاریخ ۱ ماه مه 2016( ۱۲ اردیبهشت 1395) به پایان می رسد.

حال به تازگی استودیوی کوالیشن، سازنده عنوان Gears Of War 4، تریلر گیم پلی جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که این تریلر اصول اولیه بازی در بخش چند نفره را به شما آموزش می دهد و برای کاربرانی که با گیم پلی این عنوان آشنایی ندارند بسیار مفید خواهد بود.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Gears Of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر 2016 (۲۰ مهر 1395) به صورت انحصاری برای کنسول اکس باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید