اولین بسته الحاقی Fallout 4 امروز منتشر می شود

سعید حلاجیان
۳ فروردین ۱۳۹۵ - 17:25

اولین بسته الحاقی عنوان Fallout 4 با نام Automatron امروز برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود. این بسته الحاقی با قیمت ۱۰ دلار در دسترس خواهد بود و کاربرانی که Seasons pass عنوان Fallout 4 را خریداری کرده اند، به طور رایگان به بسته الحاقی Automatron دسترسی خواهند داشت.

اولین بسته الحاقی عنوان Fallout 4 با نام Automatron امروز منتشر می شود. کابران اکس باکس وان از طریق این لینک و کاربران رایانه های شخصی نیز از طریق استیم می توانند این بسته الحاقی را دریافت کنند. شایان ذکر است بسته الحاقی Automatron  ساعت ۱ شب به وقت منطقه زمانی شرقی(۹:۳۰ صبح ۴ فروردین به وقت تهران) برای کنسول پلی استیشن ۴ در آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود.

بسته الحاقی Automatron عنوان Fallout 4 امروز در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۶  و با قیمت ۱۰ دلار برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. Automatron  یکی از سه بسته الحاقی عنوان Fallout 4 است که در سال ۲۰۱۶ برای این عنوان منتشر می شود. بسته الحاقی Wasteland Workshop در ماه آوریل(با قیمت ۵ دلار) و بسته الحاقی Far Harbor نیز در ماه می(با قیمت ۲۵ دلار) منتشر می شوند. شما می توانید با خرید Season Pass عنوان Fallout 4 با قیمت ۵۰ دلار به هر سه بسته الحاقی این عنوان دسترسی پیدا کنید.

Automatron در واقع نام مکانیکی است که گروهی از ربات های شیطانی به خصوص Robobrain ها را در شهر بوستون آخرالزمانی رها کرده است. بازیکنان باید این ربات ها مبارزه کنند، آن ها را از پای درآورده و با استفاده از قطعات باقی مانده آن ها و همچنین ابزارها و ماد های بسیاری که برای ساخت و شخصی سازی ربات ها به عنوان Fallout 4 افزوده می شوند، ربات های جدیدی برای خود بسازند و یا حتی آن ها را از لحاظ زره، سلاح، توانایی ها، طرح و رنگ بدنه شخصی سازی کرده و حتی صدای ربات خود را نیز انتخاب کنند.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید