با اولین اطلاعات از بتمن تل‌تیل گیمز همراه باشید

۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴

استودیوی تل‌تیل گیمز در SXSW (یا همان South by Southwest) اعلام کرد عنوان Batman: A Telltale Games Series در تابستان منتشر خواهد شد. تل‌تیل گیمز بسیار کم حرف بود و هیچ ویدیویی نشان داده نشد اما پنل توسعه‌دهندگان کمی از جزئیات بتمن تل‌تیل گیمز را در اختیار قرار داد که برای مطالعه آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

تل‌تیل اعلام کرد شما می‌توانید در نقش بروس‌وین و بتمن بازی کنید و حتی می‌توانید بین این دو انتخابی داشته باشید گرچه کوین برونر، مدیر عامل این استودیو، افزود که در نهایت باید در نقش هردوی آن‌ها به بازی کردن بپردازید. صحبت‌های برونر را در ادامه می‌خوانید:

اما چه‌قدر می‌تواند عالی باشد اگر شما انتخاب کنید که بگویید من می‌خواهم تا هر  اندازه که ممکن است در نقش بروس‌وین بازی کنم  و این چیزی است که می‌خواهیم به مردم نشان دهیم. ما انتظار داریم مردم در یک بازی بتمن، به اندازه کمی به عنوان بتمن بازی کنند.

داستان بازی بتمن یک ماجرای جدیدی خواهد بود و از کمیک‌ها، فیلم‌ها و بازی‌های قبلی به هیچ عنوان الهام گرفته نشده است. بیشتر تمرکز برروی بروس‌وین و بتمن قرار دارد اما گفته شد می‌توانید انتظار دیدن شخصیت‌هایی مانند آلفرد، ویکی ویل، جیم گوردون و رنه مونتویا را در روایت داستان داشته باشید. دشمنان اصلی بازی مشخص نشدند اما به‌نظر می‌رسد بیشتر از یک دشمن اصلی در بازی وجود خواهد داشت.

سبک هنری کتاب‌های کمیک بازی از بیش از 75 سال هنر افرادی همچون جیم‌لی، گِرگ‌کاپولو و نیل آدامز الهام گرفته شده است.

بتمن در 5 اپیزود توسط موتور بازی‌سازی جدیدی منتشر خواهد شد. این عنوان برای افراد 17 سال به بالا مناسب است و به‌نظر می‌رسد صحنه‌های سینمایی مشابه با فیلم‌های رده‌بندی شده R در آن وجود خواهد داشت. بازی‌بازان می‌توانند انتظار داشته باشند که این عنوان نیز مانند بازی The Wolf Among Us باشد اما با گام‌های مهم‌تر روبه‌ جلو!

عنوان Batman: A Telltale Games Series در مراسم  ۲۰۱۵ The Game Awards معرفی شد و شما می‌توانید تریلر آن را از این صفحه تماشا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید