اختصاصی: راهنمای پیدا کردن صندوق های امتیازاتِ مخفی در بازی The Division

۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱

پس از گشت و گذاری نسبتا طولانی در دنیای The Division، موفق شدیم مکان دقیق برخی از صندوق های مخفی را پیدا کنیم. با گیمفا در ادامه همراه شوید تا مکان دقیق پیدا کردن آن ها را به شما نشان دهیم.

صندوق های امتیازات در «دارک زون» از اهمیت بسیار بالایی برخوردار اند. علاوه بر آن هایی که در طول بازی مستقیما بر سر راهتان ظاهر می شوند، در برخی مکان ها صندوق های مخفی ای وجود دارند که به احتمال زیاد از نگاه شما دور مانده اند.

البته این نکته را به خاطر داشته باشید که این صندوق های مخفی نیازی به کلید ندارند و فقط می توانید برای 1 بار آن ها را باز کنید.

«تذکر: این متن ممکن است تا حدودی روایت بازی را فاش کند»

1- صندوق امتیاز اول:

اولین صندوق مخفی را می توان در اولین ماموریت مربوط به امدادرسانی به راحتی پیدا کرد. وقتی که می خواهید در استادیومِ کنارِ جایی که ماموریت ها را برنامه ریزی می کنید، جست و جو کنید، وارد آسانسوری که در سمت بالا است شوید.

سمت چپ را نگاه کنید و وارد دری که در آن جاست شوید. سپس قفسه ای را که در انتهای راهرو است پیدا کنید. صندوق آن جاست!

2- صندوق امتیاز دوم:

طی مرحله Lincoln Tunnel Checkpoint وارد تونل نشوید (اگر بازی را انجام دهید، می فهمید کدام تونل را می گویم). به جای وارد شدن به تونل، نگهبانانِ ورودی را از بین ببرید. سپس راهِ بالایِ ورودیِ تونل را بپیمایید و صندوق دوم را پیدا کنید.

3- صندوق امتیاز سوم:

در مرحله Broadway Emporium وارد زیرزمین شوید و از درِ سمت چپ خارج شوید. کمی جلوتر، وارد درِ سمت چپ شوید و قفسه ای را که صندوق در آن است پیدا کنید.

4- صندوق امتیاز چهارم:

در مرحله Amherst Apartment تا می توانید بالا بروید و خود را به پشت بامِ ساختمان برسانید. به سمت چپ که نگاه کنید، قفسه ای را می بینید که صندوق چهارم در آن جاست.

5- صندوق امتیاز پنجم:

در مرحله Lexington Event Center پس از وارد شدن به ساختمانی که بازی برای شما مشخص می کند، از درِ سمت چپ وارد شوید. سپس اتاقی که در آن یک نورافکن بزرگ قرار دارد را پیدا کنید. صندوق پنجم آن جاست.

6- صندوق امتیاز ششم:

پس از کشتن همه دشمنان در مرحله Police Academy با آسانسور بالا بروید. بقیه دشمنان را هم از بین ببرید و به دنبال درِ سفید رنگی بگردید و آن را بشکنید. وارد اتاق شوید و صندوق ششم را پیدا کنید.

7- صندوق امتیاز هفتم:

وقتی که در مرحله Rooftop Comm Relay از شما خواسته می شود که در پشتِ بامِ ساختمان به دنبال آنتن بگردید، قبل از هرچیز نیکمتی را پیدا کنید که در کنارِ آن صندوق هفتم قرار دارد. سپس آنتن را پیدا کنید و ماموریت را به انجام برسانید.

8- صندوق امتیاز هشتم:

وقتی در حال انجام ماموریت Russian Consulate هستید، وارد تالار اصلی شوید و و پس از مقدای گشت و گذار، در کنارِ یک صندلی چرخ دار، صندوق بعدی را پیدا کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا تا به حال موفق به تجربه این بازی شده اید؟ به زودی منتظر نقد و بررسی این بازی از گیمفا باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید