لیست اچیومنت های بسته الحاقی Automatron عنوان Fallout 4 منتشر شد

سعید حلاجیان
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - 12:09

اولین بسته الحاقی عنوان Fallout 4 با نام Automatron، اواخر ماه مارس منتشر می شود و حال به تازگی سایت Gameinformer، اطلاعات و جزییات بیشتری از لیست اچیومنت های این بسته الحاقی منتشر کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگرچه در ماه فوریه لیست اولیه اچیومنت های بسته الحاقی Automatron عنوان Fallout 4 منتشر شد اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی در رابطه با نحوه باز کردن این اچیومنت ها به دست نیامد. حال به تازگی سایت Gameinformer، در گزارشی لیست اچیومنت های این بسته الحاقی به همراه تصاویر و توضیحات مربوط به باز کردن این اچیومنت ها را منتشر کرده است که می توانید آن ها در قسمت پایین مشاهده کنید(توجه: کیفیت پایین و رنگ بندی نامناسب این تصاویر به این دلیل است که هنوز رسما توسط سایت اکس باکس لایو تایید و منتشر نشده است):

Robot Hunter

امتیاز: ۲۰

ده ماد(ابزار) ساخت روبات را آزاد کنید.

Restoring Order

امتیاز: ۲۰

ماموریت Restoring Order را کامل کنید

Mechanical Menace

امتیاز: ۲۰

ماموریت “Mechanical Menace” را کامل کنید.

The Most Toys
امتیاز: ۲۰
ده ربات بسازید.

Headhunting

امتیاز: ۲۰

ماموریت “Headhunting” را کامل کنید

Automatron در واقع نام مکانیکی است که گروهی از ربات های شیطانی به خصوص Robobrain ها را در شهر بوستون آخرالزمانی رها کرده است. بازیکنان باید این ربات ها مبارزه کنند، آن ها را از پای درآورده و با استفاده از قطعات باقی مانده آن ها، ربات های جدیدی برای خود بسازند. مادها و ابزارهای مختلفی برای ساخت و شخصی سازی ربات ها(زره، سلاح و توانایی ها) وجود دارد. می توانید قسمت ها و قطعات مختلف ربات ها را با یکدیگر ترکیب کرده، زره(بدنه) محکمی برای ربات خود ساخته و طرح یا رنگ بدنه آن را به دلخواه شخصی سازی کنید، سلاح کشنده ای به مانند سلاح lightning chain gun را برای وی انتخاب کرده و حتی می توانید صدای ربات خود را نیز انتخاب کنید.

بسته الحاقی Automatron عنوان Fallout 4 اواخر ماه مارس و با قیمت ۱۰ دلار برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. Automatron  یکی از سه بسته الحاقی عنوان Fallout 4 است که در سال ۲۰۱۶ برای این عنوان منتشر می شود. بسته الحاقی Wasteland Workshop در ماه آوریل و بسته الحاقی Far Harbor نیز در ماه می منتشر می شوند. شما می توانید با خرید Season Pass عنوان Fallout 4 با قیمت ۵۰ دلار به هر سه بسته الحاقی این عنوان دسترسی پیدا کنید.

همچنین به گفته آقای تاد هاوارد، کارگردان عنوان Fallout 4، محتوای الحاقی Creation Kit این عنوان نیز که شامل ابزار ساخت ماد برای عنوان Fallout 4 می شود، در ماه آوریل در دسترس خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید