سی‌دی پراجکت منتظر عرضه واقعیت مجازی و بررسی عملکرد این فناوری است

۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

در جریان کنفرانس مالی سال 2015 استودیوی بزرگ و موفق سی‌دی پراجکت رد، مارتین ایوینسکی، موسس این استودیو، اطلاعاتی از نقطه نظر استودیو، در مورد فناوری واقعیت مجازی را به اشتراک گذاشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

ایوینسکی توضیح داد که او بیش از یک هدست واقعیت مجازی را امتحان کرده است.  هفته آینده، واقعیت مجازی جایگاه مهمی در GDC سن فرانسیسکو دارد اما این فناوری هم‌اکنون در مراحل اول کار خود است. «شاید این یک مرحله آلفا نباشد اما یک بتای زود هنگام است». در واقع استودیوی سی‌دی پراجکت، می‌خواهد بداند که واقعیت مجازی چگونه در مرحله عرضه عمل می‌کند و بعد از مشخص شدن ارزش محصول، کار برروی آن را آغاز کنند. حرکت و اقدام آن‌ها در حال حاضر در مورد واقعیت مجازی، «صبر کردن و دیدن» این است که آیا این فناوری می‌تواند خود را ثابت کند یا خیر.

آن‌ها امیدوارند که واقعیت مجازی مانند فناوری سه‌بعدی نشود و ایوینسکی شخصا، بیشتر به HoloLens علاقه دارد. البته او نمی‌خواهد از دیگر فرصت‌ها دست بکشد زیرا این یک «نظر خصوصی» است و بازار و مردم ممکن است چیزی دیگر را ترجیح دهند. استودیوی سی‌دی پراجکت قصد دارد عملکرد این فناوری را پس از عرضه به دقت بررسی کند و بعد در این مورد تصمیمی قطعی بگیرد. این استودیو هم‌اکنون نمونه‌های اولیه‌ای برای آزمایش برروی هدست‌های واقعیت مجازی دارند و در حال بررسی و تصمیم گیری هستند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید