Day of the Tentacle Remastered در 22 مارس عرضه می‌شود + اطلاعات جدید

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۰

یکی از کلاسیک ترین بازی‌های سبک ماجرایی در دست بازسازی است و Day of the Tentacle نام دارد. قرار است تا عنوان Day of the Tentacle Remastered با گرافیک HD برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن و تنها در چند هفته دیگر عرضه شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طبق اعلام GOG، عنوان Day of the Tentacle Remastered برای عرضه در تاریخ 22 ماه مارس 2016 برنامه ریزی شده است. پیش خرید نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان هم‌اکنون در GOG در دسترس است و کسانی که بازی را از الآن تا 22 مارس پیش خرید کنند، می‌توانند آن با 10 درصد تخفیف دریافت کنند. قیمت اصلی خریده فروشی بازی 14.99 است و با پیش خرید آن، بازی‌بازان می‌توانند 3 پوستر رایگان نیز دریافت کنند.

استودیوی Double Fine Productions همچنین تایید کرده است که نسخه‌های پلی‌استیشن4 و پلی‌استیشن‌ویتا عنوان Day of the Tentacle Remastered نیز در تاریخ نام برده شده منتشر می‌شوندو نسخه‌های پلی‌استیشن بازی از قابلیت کراس بای پشتیبانی می‌کنند و مانند نسخه رایانه‌های شخصی، با پیش خرید این نسخه‌ها نیز 10 درصد تخفیف شامل حال بازی‌بازان می‌شود. همچنین یک پس زمینه رایگان به عنوان هدیه به کاربران پلی‌استیشن4 عرضه خواهد شد. این نکته قابل یادآوری است که پیش فروش‌ نسخه‌های پلی‌استیشن هنوز در دسترس نیستند اما در رو‌زهای آینده منتظر آغاز پیش فروش بمانید.

عنوان Day of the Tentacle Remastered در تاریخ 22 ماه مارس 2016 برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و پلی‌استیشن‌ویتا منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید