تماشا کنید: حضور شخصیت Arbiter در فصل سوم عنوان Killer Instinct

۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

چندی پیش استودیوی آیرون گلکسی، سازنده عنوان Killer Instinct، از حضور شخصیت های مهمان در فصل سوم این عنوان خبر داد و حال به تازگی مایکروسافت، ناشر عنوان Killer Instinct، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی کامل خواهیم داشت به شخصیت Arbiter. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی آیرون گلکسی، سازنده عنوان Killer Instinct، در جریان مسابقات جهانی Killer Instinct اعلام کرد که علاوه بر شخصیت های Kim Wu ،Tusk و Gargos، دو شخصیت مهمان دیگر نیز به نام های Rash(از عنوان Battletoad) و Arbiter(از عنوان Halo:Master Chief) در فصل سوم این عنوان حضور خواهند داشت.

چندی پیش مایکروسافت، ناشر عنوان Killer Instinct، با انتشار تیزر کوتاهی شخصیت Arbiter را معرفی کرده بود و حال به تازگی مایکروسافت تریلر جدیدی را از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی دقیق تر خواهیم داشت به شخصیت Arbiter.

همچنین استودیوی آیرون گلکسی از انتشار یک به روز رسان گرافیکی برای فصل سوم عنوان Killer Instinct نیز خبر داد که جزییات بیشتر در رابطه با این به روز رسان را می توانید در وب سایت رسمی این عنوان مشاهده کنید.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

فصل سوم عنوان Killer Instinct در تاریخ 10 مارس 2016(پنج‌شنبه 20 اسفند 1394) و به صورت رایگان(Free-to-play) برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. همانند سایر عناوین رایگان(Free-to-play) در ابتدا فقط یکی از شخصیت های عنوان Killer Instinct قابل بازی است و سایر شخصیت ها را نیز می توانید از طریق پرداخت های درون بازی به مانند فصل اول و دوم این عنوان به بازی اضافه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید