تماشا کنید: کاپیتان Levi را در حال سلاخی کردن تایتان‌ها در Attack on Titan مشاهده کنید + تصاویر جدید

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰

شخصیت کاپیتان Levi یکی محبوب ترین شخصیت‌های انیمه Attack on Titan است. معرفی و شخصیت پردازی او فوق‌العاده است. زمانی که برای اولین بار او را می‌بنید، از خود می‌پرسید که چرا او در این دنیای آخرالزمانی اینقدر خونسرد و آرام است. اما در قسمت‌های پایانی انیمه مشاهده می‌کنید که خشم واقعی او نهفته در مهارت‌هایش است. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

حتما فصل تمیزکاری مقر شوالیه‌ها را در انیمه به یاد دارید و حتما می‌دانید که لباس‌های آن فصل نیز برای Eren و Levi در بازی در دسترس است. به تازگی ویدیویی از عنوان Attack on Titan منتشر شده که کاپیتان Levi را در حال مبارزه با تایتان‌های بخت برگشته نشان می‌دهد لباس تمیزکاری Attack on Titan تنها برای کسانی در دسترس است که در اولین مرحله عرضه، بازی را خریداری کنند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن 720p

علاوه بر آن، کویی تکمو تصاویری از حالت Co op بازی منتشر کرده به نظر بسیار جالب می‌آید. با اینکه Attack On Titan فردا در ژاپن منتشر می‌شود، اما حالت چند نفره طی یک به‌روزرسان در 24 مارس در دسترس خواهد بود. همچنین تصاویری از محتوای الحاقی بازی را مشاهده می‌کنیم که شامل لباس‌های سال نو و اسلحه‌های جدید برای Eren ،Mikasa و Levi است. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید