حداکثر تعداد بازی‌باز در Rocket League تنها در شرایط خاصی افزایش خواهد یافت

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۸

آیا از بازی سرگرم کننده و زیبای Rocket League لذت می‌برید اما می‌خواهید تعداد بازی‌بازان در آن افزایش یابد؟ سازندگان این بازی، استودیوی Psyonix در این مورد توضیح می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید حداکثر تعداد بازی‌باز در یک زمین عنوان Rocket League تعداد 8 نفر است (مسبقه 4 در برابر 4) اما بسیاری از بازی‌بازان از استودیوی Psyonix می‌خواهند که این عدد را افزایش دهد. با این‌حال بازی‌بازان به یک نکته مهم دقت نکرده‌اند؛ زمین‌های مسابقه‌ Rocket League گنجایش بیش از این را ندارد. جرمی دانهام از استودیوی Psyonix در این باره توضیح می‌دهد:

«ما Rocket League را با تعداد بازی‌باز بیشتر آزمایش کرده‌ایم اما این کار اصلا با عقل جور در نمی‌آید. شاید اگر زمین‌های مسابقه بزرگتری ساختیم، نظرمان تغییر کند. اما با شرایط کنونی، تعداد بیش از 4 به 4 لذت بازی را می‌گیرد و با عقل جور در نمی‌آید.»

او اشاره می‌کند که لذت بخش ترین حالت در Rocket League، حالت 3 به 3 است. همچنین حالت‌های غیر منصفانه نیز در بازی وجود دارد (1 به 2 و 1 به 3 و …) که باعث سخت شدن بازی می‌شوند. با تمام این توضیحات، سازندگان Rocket League همواره در حال ساخت محتوا برای بازی خود هستند و همیشه زمین‌های مسابقه، ماشین‌های جدید و مود‌های جدید برای بازی خود تولید می‌کنند. عنوان Rocket League در 17 فوریه (سه روز دیگر) برای کنسول اکس‌باکس‌وان منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید