تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی عنوان Attack on Titan منتشر شد

21 بهمن 1394 - 18:50

کویی تکمو، ناشر عنوان Attack on Titan، به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، شاهد پانزده دقیقه از گیم پلی عنوان Attack on Titan بر روی کنسول پلی استیشن 4 خواهیم بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Attack on Titan یکی دیگر از عناوین ژاپنی است که به واسطه محبوبیت انیمه ای با همین نام، در میان کاربران بازی های ویدیویی ژاپنی نیز به محبوبیت بالایی دست یافته است. به تازگی کویی تکمو، ناشر عنوان Attack on Titan، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر آقای هیسوشی کوینوما، تهیه کننده و خانم یوی ایشیکاوا، صدا پیشه عنوان Attack on Titan، پانزده دقیقه از گیم پلی این عنوان را بر روی کنسول پلی استیشن 4 به نمایش می گذارند. گفتنی است خانم یوی ایشیکاوا، صدا پیشگی شخصیت Mikasa را در انیمه و بازی ویدیویی Attack on Titan به عهده داشته اند. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Attack on Titan در تاریخ ۱۸ فوریه(سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴) در ژاپن و برای کنسول های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا منتشر خواهد شد ولی تاریخ انتشار دقیق نسخه غربی این عنوان هنوز مشخص نیست.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید