اینفوگرافیک جالبی از نسخه بتا The Division منتشر شد: 7.9 میلیارد در خودرو بسته شده است!

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۱

آمار و ارقام مربوط به بازی ها همیشه می توانند جالب و گاهی سرگرم کننده باشند. اگر شما نیز به مشاهده آمار و ارقام مربوط به بازی ها علاقه‌ مند هستید، یوبی سافت دست به کار شده و اینفوگرافیک بسیار جالبی را که آمار و ارقام مربوط به نسخه بتا محدود The Division را نمایش می دهد، منتشر کرده است. برای مشاهده اینفوگرافیک با گیمفا همراه باشید.

طبق آمار و ارقامی که توسط یوبی سافت مَسیو (Massive) گرد آوری شده است، شرکت کنندگان جمعا مدت زمان 621,653,358 دقیقه را صرف تجربه بتا 120 ساعته بازی کرده و جالب است بدانید یکی از بازی بازان مدت زمان 90 ساعت از 120 ساعت مهلت زمان بتا بازی را در حال گشت و گذار در منهتن بوده است!
تعداد 6.9 میلیون بازی انجام شده و 298 میلیون کشته بر جا گذاشته است. سلاح محبوب مردم بر علیه دشمنان بازی M4 بوده و همچنین مردم تعداد 9.3 میلیون نارنجک نیز به سمت دشمنان یا یکدیگر پرتاب کرده اند. 15 میلیارد گلوله نیز توسط مردم شلیک شده است.
بازی بازان مدت زمان 4.3 میلیون ساعت را در منطقه سیاه (Dark Zone) گذرانده و 87 درصد مردم به تیم خود خیانت کرده اند! همچنین 6 میلیون بازی باز از هلیکوپتر استفاده کرده اند.
و اما نکته جالب اینکه تعداد 7.9 میلیارد در خودرو توسط بازی بازان بسته شده است.
در پایان شما می توانید اینفوگرافیک مربوطه را مشاهده کنید: (برای مشاهده اینفوگرافیک در اندازه اصلی، روی تصویر کلیک کنید)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید