تماشا کنید: دو تریلر جدید از گیم پلی عنوان Sword Art Online: Hollow Realization منتشر شد

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۵

Sword Art Online: Hollow Realization چهارمین عنوان از فرانچایز Sword Art Online است که بر اساس رمانی با همین نام ساخته می شود. به تازگی شرکت باندای نامکو، سازنده عنوان Sword Art Online: Hollow Realization، دو تریلر جدید از گیم پلی این عنوان منتشر کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

فرنچایز Sword Art Online درمیان علاقه مندان به انیمه و بازی های ویدیویی ژاپنی به محبوبیت بسیاری دست یافته است. به تازگی شرکت ژاپنی باندای نامکو دو تریلر جدید از گیم پلی و مبارزات شخصیت های این عنوان منتشر کرده است. در تریلر اول شاهد مبارزه شخصیت kirito با یک گراز وحشی بوده و مشاهده می کنیم که وی در مبارزات خود از چه کمبو یا تکنیک(فن) هایی برای ضربه زدن به باس ها استفاده می کند. در تریلر دوم نیز نبرد با یک باس بزرگ را مشاهده می کنیم و در واقع این تریلر به ما نشان می دهد که شکست دادن یک باس به تلاش زیادی نیازی داشته و بدون کار گروهی(حمله گروهی) امکان پذیر نیست.

شما می توانید تریلرهای مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر اول

دانلود با کیفیت 720p

تریلر دوم

دانلود با کیفیت 720

هنوز تاریخ انتشار دقیق عنوان Sword Art Online: Hollow Realization مشخص نیست اما طبق گفته سازندگان این عنوان امسال(2016) برای کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید