محتوای دانلودی جدید عنوان Mortal Kombat XL به طور غیر رسمی معرفی شد

۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹

Mortal Kombat XL نسخه کاملی است از عنوان Mortal Kombat X که علاوه بر بازی اصلی، حاوی محتویات دانلودی بسیاری نیز خواهد بود که پیش از این در خبرها به معرفی آن ها پرداخته ایم. اما اخبار جدید حاکی از آن است که Mortal Kombat XL، دارای یک محتوای دانلودی دیگر نیز خواهد بود که هنوز شرکت وارنر آن را به صورت رسمی معرفی و تایید نکرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

هم اکنون پیش فروش عنوان Mortal Kombat XL در فروشگاه اکس باکس آغاز شده است. فروشگاه اکس باکس در قسمت توضیحات عنوان Mortal Kombat XL، به معرفی محتویات دانلودی این عنوان از قبیل اسکین ها و شخصیت های جدید پرداخته و آن ها را لیست کرده است. در این لیست نام یک محتوای دانلودی دیگر به نام Medieval Pack نیز به چشم می خورد که تا پیش از این معرفی نشده و جزییات بیشتری از آن نیز در دسترس نیست.

اگر نگاهی به سوابق همکاری شرکت وارنر و استودیوی نیتر رلم بیاندازیم متوجه می شویم که آن ها همیشه تا قبل از انتشار، اطلاعات و جزییات کاملی از عناوین خود منتشر می کنند و عنوان Mortal Kombat XL و محتوای دانلودی Medieval Pack نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به زودی جزییات بیشتری از این محتوای دانلودی در دسترس خواهد بود. البته به نظر می رسد Medieval Pack به غیر از اسکین یا شخصیت های جدید، حاوی محتوای دیگری نخواهد بود.

عنوان Mortal Kombat XL در تاریخ 1 مارس 2016(سه‌شنبه 11 اسفند 1394) برای کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید