هم اکنون می توانید نسخه آزمایشی عنوان The Division را دانلود کنید

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹

چندی پیش اعلام شد که می توانید نسخه آزمایشی عنوان The Division را چهل و هشت ساعت قبل از شروع آزمایش بتای این عنوان دانلود کنید. حال زمان آن فرا رسیده و یوبی سافت نسخه آزمایشی عنوان The Division را منتشر کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آزمایش بتای عنوان The Division در تاریخ 28 ژانویه(پنج‌شنبه 8 بهمن 1394) برای کنسول اکس باکس وان و در تاریخ 29 ژانویه(جمعه 9 بهمن 1394) برای کنسول پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی آغاز خواهد شد و به تازگی یوبی سافت نسخه آزمایشی این عنوان را برای کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر کرده است. اگر عنوان The Division را پیش خرید کرده و کد پیش خرید را فعال سازی کرده باشید، می توانید نسخه آزمایشی این عنوان را به صورت رایگان دانلود کنید اما در غیر این صورت برای دانلود رایگان نسخه آزمایشی این عنوان به صفحه رسمی عنوان The Division در اینستاگرام مراجعه کنید و این صفحه را دنبال کرده تا بتوانید کد نسخه آزمایشی عنوان The Division را به صورت رایگان دریافت کنید و بعد از فعال سازی این کد به این لینک مراجعه کرده و نام کشور را به سنگاپور تغیر دهید. سپس می توانید به صفحه نسخه آزمایشی عنوان The Division رفته و آن را به صورت رایگان دانلود کنید. گفتنی است این روش فقط برای کنسول اکس باکس وان جواب می دهد.

برای کنسول پلی استیشن 4 نیز می توانید روش دیگری را امتحان کنید. در سایت PSN اروپا یک اکانت بسازید، سپس عنوان The Division را پیش خرید کنید. این سایت اصلا وارد مرحله پرداخت نمی شود و تا یک الی دو روز بعد از خرید از شما پولی دریافت نمی کند. پس بنابراین اصلا نیازی نیست که اطلاعات پرداخت را وارد کنید و بعد از ثبت پیش خرید می توانید نسخه آزمایشی عنوان The Division را به طور رایگان دانلود کنید. بعد از اتمام دانلود نیز می توانید سفارش خود را کنسل کنید.

عنوان The Division در تاریخ 8 مارس 2016(سه‌شنبه 18 اسفند 1394) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید