Torment: Tides of Numenera فردا در دسترس حامیان قرار خواهد گرفت

۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴

چیزی تا عرضه دنباله پرمتقاضی بازی Planescape: Torment که با نام Torment: Tides of Numenera شناخته می شود و هواداران از سال ۱۹۹۹ انتظار آن را می شکند باقی نمانده است.

تا آمدن Torment: Tides of Numenera همانطور که گفتیم دیگر زمانی باقی نیست. آقای برایان فارگور به عنوان رئیس استدیو inXile Entertainment اعلام کرده اند که حامیان نسخه بتا در سایت کیک استارتر، می توانند بازی نامبرده را در تاریخ ۲۱ ژانویه (به وقت آمریکا) تهیه کنند. این عنوان نقش آفرینی به طور Early Access از استیم قابل تهیه خواهد بود.

آن دسته از هواداران بازی نامبرده که کمک مالی نکرده اند هم زیاد لازم نیست که صبر کنند زیرا انتشار عمومی Early Access برای ۲۶ ژانویه در نظر گرفته شده است.

Torment: Tides of Numenera دنباله ای بر عنوان Planescape: Torment قلمداد می شود که وقایع آن در سرزمین Numenera با سبک نقش آفرینی روایت می شود. بازیسازان محبوبی پشت این پروژه هستند از جمله آقای کریس اولون و به طور کلی می توان گفت که هواداران عناوین نقش آفرینی قدیمی، مخصوصا بعد از موفقیت چشم گیر Wasteland 2، به Torment: Tides of Numenera علاقه مند خواهند شد.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید