عنوان The Division در ابتدای عرضه دارای منطقه بروکلین نخواهد بود

۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴

در یکی از ویدیوهای پخش شده از عنوان The Division شاهد وجود داشتن منطقه بروکلین در نیویورک بودیم اما گویا این منطقه در هنگام عرضه وجود نخواهد داشت.

کمپانی یوبی‌سافت تمامی تمرکز خود را برروی منطقه مرکزی منهتن گذاشته است و گویا برای اینکار دلیلی نیز دارند. منگوس جانسون، کارگردان این عنوان در مصاحبه‌ای با The Examiner درمورد دلیل نبود بروکلین در هنگام عرضه چنین گفت:

برای عنوان Tom Clancy’s The Division ما برروی مرکز منهتن تمرکز کرده‌ایم. منطقه مرکزی منهتن خود دارای نقشه بسیار بزرگی است و برای همه بازی‌بازان کافی خواهد بود. دلیل نبود بروکلین در ابتدای عرضه آن است که وقتی بیماری همه گیر شد، تمامی مردم سعی کرده‌اند از شهر فرار کنند و طبیعتا منابعی نیز باقی نمانده است. خبری از بنزین نیست، ترافیکی وجود ندارد، شما پای پیاده هستید و وسیله‌ای نقلیه ندارید پس طبیعتا منطقه مرکزی منهتن بسیار کافی خواهد بود.

چند وقت پیش بود که عرضه محتوای اضافی برای عنوان The Division تایید شد پس این امکان وجود دارد که بروکلین به‌صورت محتوای الحاقی برای بازی منتشر شود.

پس از بارها تاخیر، عنوان Tom Clancy’s The Division قرار است در تاریخ ۱۸ اسفند برای اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید