دیوید هیتر بالاخره انتقامش را از ساترلند گرفت

۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰

در بهترین موقع ممکن آقای هیتر تصمیم گرفتند که متلکی بزرگ بیندازند.

آقای دیوید هیتر 3 سالی می شود که چندان خوشحال نیستند. ایشان صداپیشه شناخته شده شخصیت بیگ باس در سری بازی Metal Gear Solid هستند که متاسفانه در Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain آقای هیدئو کوجیما تصمیم گرفتند او کنار گذاشته شود و بازیگر سریال تلویزیونی 24 یعنی آقای کیفر ساترلند جای هیتر را بگیرد. خیلی از هواداران این مسئله را ترولی بیش نمیدانستند و معقتد بودند که آقای هیتر در نقش سالید اسنیک باز خواهد گشت اما اینطور نشد. برای اینکه اوضاع خنده دار تر هم شود، خانم جید ریموند در مراسم Game Awards سال میلادی که گذشت، طی صحبت های خود گفتند هیچ کس نمی تواند Metal Gear را بدون آقای هیتر تصور کند در حالی که خود آقای ساترلند در جمع حضار نشسته بودند.

حال خبرگزاری CNN گزارش جالبی را مبنی بر برنگشتن آقای کیفرساترلند به سریال 24 منتشر کرده است، سریالی که ساترلند همیشه نقش اول آن را بر عهده داشته. حال که ایشان به وضعیتی مشابه آقای هیتر دچار شده اند، چه موقعیتی بهتر از این که متلک انداختن شروع شود. آقای هیتر در سایت توئیتر متن زیر را منتشر کرده اند:

غیر ممکن است. شما نمی توانید یک فرد برجسته مانند ساترلند را جایگزین کنید. این مرد نماد سریال است.

ضمنا هیچکدام از صحبت ها دروغ نبود.

بلافاصله بعد از این موضوع واکنش هواداران آغاز شد و آقای هیتر خطاب به این حرکت آنان نیز توئیت زیر را منتشر کردند:

این همه آدم خیلی راحت به هم ریختند.

اصلا نمی شود ایشان را به خاطر این حرکت سرزنش کرد!

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • sinajafaribb گفت:

  @Who’s Next?
  تو سوالای شما هم حتی ایراد وجود داره.
  “چرا سایفر اون ویروس رو منتشر کرد؟”ببخشید سایفر (یا همون زیرو) کجا ویروس منتشر کرد که ما نفهمیدیم؟دوست عزیز اون کسی که ویروسو ساخت و منتشر کرد اسکال فیس بود.هدفش هم نابودی تمامی زبان های دنیا بود.چون از زبان انگلیسی دلش پر بود و معتقد بود که زبان مادریشو رو ازش گرفتن.زیرو و اسکال فیس با هم تو این نسخه مشکل دارن اونوقت چجوری زیرو ویروس ساخته و منتشر کرده؟
  زیرو میخواد دنیا رو یکی کنه و خواسته باس رو انجام بده.اما نه با نابودی زبان های مختلف بلکه با کنترل اطلاعات.زیرو حتی به دنبال اینه که یه جوری از دست اسکال فیس خودشو خلاص کنه.اونوقت یه سوال دیگه:سایفر کی میخواست زبانها رو یکی کنه؟شما مطمئنی ما داریم راجع به متال گیر 5 صحبت میکنیم؟زیرو میخواد دنیا رو یکپارچه کنه چه ربطی به زیان داره؟!
  راجع به فصل دوم:بله دوست عزیز واقعا از راهنماییت ممنونم.فکر میکنی من اینا رو نمیدونم؟من اصلا صحبتی از ماموریتای تکراری کردم؟بحث من روند داستانه که به شدت ضعیف پیش میره.عملا هیچ اتفاق داستانی تو فصل دوم نمیوفته.ماموریتای فوق ابکی مثل فونتون کردن ولگین!!!یا فرار ایلای که کلا کوجیما یادش رفت خط داستانیشو ببنده(قبل اینکه بگی خودم در مورد اپیزود 51 میدونم.ولی اون بخش توی دیسک بازی نبود پس نقطه ضعف محسوب میشه)یا ماموریت 46 که بدون هیچ توضیحی یهو نازل میشه.شما اینا رو مشکل نمیبینی؟داستان بازی سرتاسر مشکله.من موندم شما چطور مشکلاتو نمیبینی.
  در مورد اون اسپویل شدن هم باید بگم دوست عزیز از سال 2013 کلی تئوری راجع به بدل بیگ باس وجود داشته که هنوزم ادامه داره.بعد از دیدن اون ویدیوها و بازی کردن مقدمه داستان تا حد زیادی برای من لو رفت.همه چیز توی این بازی داره به طرز واضحی داد میزنه که این شخصیت بیگ باس نیست.حالا شما متوجه نشدی این نشون میده که افتادی تو دام کوجیما.شما هم بهتره به جای مسخره کردن و تیکه انداختن یه کم به نظر بقیه احترام بذاری.اقا من دروغ ندارم که بهت بگم.
  در ضمن بهتره به متال گیر های قبلی رجوع کنی و حجم و کیفیت داستان اونا رو با 5 مقایسه کنی.اونوقت متوجه میشی که چقدر کیفیت کار کوجیما افت کرده.

  0
  0
 • sinajafaribb گفت:

  خدایی ادم یه بار میاد گیمفا نظر بده به …خوردن میوفته.هیچ چیز بدی نگفتم اونوقت رفته بررسی.یه نظر هم اون وسطا دادم که اونم کلا مثل اینکه غیب شده!!!

  0
  0
 • Mahdibabakhan گفت:

  اصلا مگه بيگ باس تو فانتوم پين حرفم ميزد که صداگزاري بشه؟

  0
  0
 • idin گفت:

  اولا در مورد صدا که هر کس یه نظری داره یکی میگه ساترلند یکی میگه دیوید هیتر پس این بر میگرده به سلیقه شخصی دوم تیکه ای که انداخته به نظرم از سر نادونی چون همه میدونن ساترلند خودش نقشو قبول نکرد ولی به عنوان تهیه کننده و بازیگر مهمان همچنان در سریال حضور داره سوما داستان بازی اوایل فقط حدس میزدی خصوصا زمانی که از بیمارستان به کمک Ishmael فرار میکنی وقتی باهات حرف میزنه صدای خود ساترلند ولی وقتی ماشین چب میکنه میبینی نیست فک میکنی توهم اسنیک بوده چهارما در مورد داستان متاسفانه واقعا در حد متال های قبلی نبود و اصلا حسی رو بهت منتقل نمی کرد و مثله متالای قبلی حماسی نبود این احتمالا برمیگرده به خود کوجیما که با این کار میخواست مخاطبای جدید بدست بیاره و به نظرم بازی متال باید خطی باشه و اپن ورلد برای این بازی مناسب نیست.

  0
  0