رمان Halo: New Blood درمورد ادوارد باک خواهد بود

۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱

صفحه آمارون رمان Halo: New Blood آماده پیش خرید شد و اطلاعات تازه‌ای از این رمان اعلام شد. همچنین تصویر جلد رمان نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

داستان Halo: New Blood درمورد ادوارد باک است که اگر به‌یاد داشته باشید او را در Halo 5: Guardians و Halo 3: ODST دیده‌ایم.

اطلاعات موجود در صفحه پیش خرید رمان به این شکل است:

وقتی اسپارتان‌ها تمام افتخارات را بدست می‌آورند، هیچ سربازی و نه حتی مسترچیف افسانه‌ای نتوانستند جنگ درون خود را پیروز شود. گروهبان ادوارد باک به همراه تیم خود (ODSTs) در پیروزی جنگی که با کاوننت‌ها بود نقش به‌سزایی داشتند. شجاعت و مهارتی که تیم آن‌ها در آن زمان انجام دادند توسط UNSC مورد توجه قرار گرفت. حال که بسیاری از اسپارتان‌ها در نبرد کشته شدند و مسترچیف بزرگ نیز گمشده است، UNSC تصمیم می‌گیرد تا نسل جدیدی از اسپارتان‌ها را تولید کند که دشمنان داخلی و خارجی را نابود کند. وقتی چنین پیشنهادی را به گروهبان باک می‌دهند، او باید انتخابی بزرگ را در زندگی‌اش انجام دهد. جنگ او به پایان رسیده است و حال می‌تواند خود را بازنشسته کرده و به‌زندگی رویایی خود بپردازد یا اینکه پیشنهاد UNSC را قبول کرده و بخشی از خون جدید اسپارتان‌ها شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید