سازندگان Dragon’s Dogma از عرضه بازی خود برروی رایانه‌های شخصی می‌گویند

۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۱

هفته آینده شاهد عرضه عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen برروی رایانه‌های شخصی خواهیم بود و طرفداران سوالات بسیاری مبنی تغییرات بازی نسبت به نسخه سال ۲۰۱۲ داشته‌اند.

در مصاحبه اخیری که با تهیه کنندگان بازی یعنی Minae Matsukawa و Kento Kinoshita انجام گرفت از ورژن جدید بازی اطلاعات بیشتری منتشر شد. در ادامه از Matsukawa درمورد امکان عرضه نسخه جدیدی از این سری شد که او چنین پاسخ داد:

ما بسیار علاقه‌مند هستیم تا نظرات و بازخوردهای طرفداران از نسخه رایانه‌های شخصی را بخوانیم و بشنویم. مطمئنا باتوجه به بازخوردها امکان عرضه نسخه جدیدی از سری بالا می‌رود.

در ادامه Jon Airhart که تهیه کننده نسخه رایانه‌های شخصی بود از دلایل عرضه بازی برروی این پلتفرم گفت:

باید بگویم که عرضه نسخه رایانه‌های شخصی Dragon’s Dogma: Dark Arisen را خیلی وقت است که برنامه‌ریزی کرده‌ایم. من می‌دانم که زمان زیادی گذشته است اما ما می‌خواستیم که تیمی را جمع کنیم که نسخه رایانه‌های شخصی Dragon’s Dogma: Dark Arisen را در بالاترین کیفیت عرضه کند، چیزی که طرفداران ما در این پلتفرم لایق آن هستند.

در آخر نیز او درمورد تغییرات بازی در نسخه رایانه‌های شخصی گفت:

Dragon’s Dogma: Dark Arisen در اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ عالی بود. حال بهبود گرافیک بازی و همچنین افزایش draw distances را به آن اضافه کنید و شاهد یک بازی زیباتر خواهید بود. این عنوان از بسیاری عناوین نقش‌آفرینی کلاسیک رایانه‌های شخصی نیز ایده گرفته است.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen در ۲۵ دی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
PC

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید