تایید شد| Rise of The Tomb Raider باندل انویدیا است

۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶

حتما خبر” شایعه: عنوان Rise of the Tomb Raider باندل انویدیا خواهد بود” را به‌یاد دارید! خبری که در آن شایعه‌ای مبنی بر باندل بودن عنوان پرطرفدار Rise of the Tomb Raider برای انویدیا وجود داشت. حال امروز به‌طور رسمی، این خبر تایید شد و می‌توان گفت انویدیا رسما باندل Rise of the Tomb Raider را معرفی کرد.

تغییر شراکت استودیوها و توسعه‌دهندگان بازی‌های رایانه‌ای با آخرین باندل منتشر شده توسط انویدیا و طرح The Way It’s Meant to be Played این شرکت معنی پیدا می‌کند. بازی Rise of The Tomb Raider که دنباله‌ی ریبوت منتشر شده از این عنوان توسط اسکورانیکس در سال 2013 می‌باشد (همان عنوانی که با لوگوی AMD منتشر شد)، این‌بار نه‌تنها با نام و لوگوی انویدیا عرضه می‌شود، بلکه به‌صورت باندل با تعدادی از کارت گرافیک‌های این شرکت و به‌نام Discover the Legend Within عرضه می‌شود.

Discover The Legend Within

انویدیا عنوان Rise of The Tomb Raider را به همراه کارت‌های GTX 980 Ti، GTX 980 و GTX 970 عرضه می‌کند. این موضوع هم شامل کارت‌هایی که جداگانه به‌فروش می‌روند و هم شامل سیستم‌های کاملی که از این کار‌ت‌ها برخوردارند می‌شود. این مسئله شامل نوت‌بوک‌ها نیز شده و دستگاه‌هایی که کارت‌گرافیک GTX 980، GTX 980m و GTX 970m را داشته باشند، حاوی یک CD Key از این بازی نیز هستند.

ناگفته نماند که Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۲۸ ژانویه (مصادف با ۸ بهمن) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه پلی‌استیشن۴ بازی هم چنان نامشخص است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید