قیمت هدست Oculus Rift بالاخره اعلام شد

۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۵

بالاخره روز موعود فرا رسید. شرکت Oculus VR پیش فروش هدست واقعیت مجازی Oculus Rift را برای نسخه مخصوص مشتریان آغاز کرده که در این میان نیز قیمت نهایی که مدت زیادی بود جای ابهام داشت مشخص شده است.

محتویات هدست Oculus Rift که در تصویر زیر به چشم می خورند عبارتست از: ریموت Oculus، سنسور، یک کنترلر اکس باکس وان، کابل و دو بازی رایگان Eve: Valkyrie و Lucky’s Tale. قیمت این بسته که از تاریخ 28 مارس نیز توزیع آن شروع می شود، 600 دلار است و فروش برای هر مشتری، فقط محدود به 1 دستگاه می باشد. قیمت این دستگاه در انگلستان و کشورهای اروپایی به ترتیب 499 پوند و 699 یورو می باشد که باید به صورت یکجا تمام و کمال پرداخت کنید.

نمایی از بسته بندی

محتویات جبعه

اگر به فکر استفاده از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift  بر روی رایانه شخصی خود هستید، قبل خرید حتما مطمئن باشید که حداقل سیستم زیر را داشته باشید:

  • Graphics Card:: NVIDIA GTX 970 / AMD R9 290 equivalent or greater
  • Processor: Intel i5-4590 equivalent or greater
  • Memory: 8GB+ RAM
  • Output: Compatible HDMI 1.3 video output
  • Input: 3x USB 3.0 ports plus 1x USB 2.0 port
  • Operating system: Windows 7 SP1 64 bit or newer

اگر هم به فکر این هستید که یک سیستم و هدست را با هم جمع کنید، پیش فروش چنین باندلی در ماه فوریه با قیمت نهایی 1499 دلار آغاز می شود که می توانید در آن موقع اقدام کنید.

طبق توضیحات شرکت Oculus VR تا آخر سال 2016، صد عنوان بازی برای هدست آنها در دسترس قرار می گیرد که 20 عنوان در این میان انحصاری هستند.

 

 

 

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید