عناوین انحصاری اکس باکس وان در سال ۲۰۱۵ بیش از یک میلیون نسخه فروخته اند

۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که عناوین انحصاری کنسول اکس باکس وان در سال ۲۰۱۵ بیش از یک میلیون نسخه فروخته اند و فروش این عناوین نسبت به سال ۲۰۱۴ پیشرفت چشم گیری داشته است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

مایکروسافت به تازگی در سایت رسمی اکس باکس اعلام کرده است که عناوین Rise of the Tomb Raider ،Halo 5: Guardians ،Forza Motorsport 6 و Gears of War: Ultimate Edition در سال ۲۰۱۵ بیش از یک میلیون نسخه فروخته اند. اگرچه مایکروسافت نمودار فروش هیچ کدام از این عناوین را در سایت خبری اکس باکس ارائه نداده است، اما به گفته وی عناوین انحصاری اکس باکس وان در سال ۲۰۱۵ باعث شده اند تا فروش این کنسول به مراتب بهتر از کنسول اکس باکس ۳۶۰ باشد:

«درست همانند اکس باکس ۳۶۰ در نسل هفتم، در نسل هشتم نیز کنسول اکس باکس وان به پرفروش ترین کنسول در تاریخ کنسول های اکس باکس تبدیل گشته است.»

همچنین مایکروسافت دلیل فروش روز افزون کنسول اکس باکس وان را تجربه جدید و قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل(اکس باکس ۳۶۰)دانسته است که باعث شده تا بسیاری از مردم تعطیلات سال نو امسال بیشتر از سال قبل اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ بازی کنند.

«سال ۲۰۱۵ در تاریخ کنسول اکس باکس، سال بسیار بزرگی برای این کنسول بود و ما این را مدیون کاربران خود هستیم. در این سال رکورد فروش جهانی بسیاری از عناوین، کنسول ها، سخت افزار و لوازم جانبی از جمله باندل Gears of War: Ultimate Edition کنسول اکس باکس وان و کنترلر الیت آن بالاتر از انتظار بوده است. سال گذشته(۲۰۱۵)، عناوین انحصاری کنسول اکس باکس وان Halo 5: Guardians ،Rise of the Tomb Raider ،Forza Motorsport 6 و Gears of War: Ultimate Edition، بیش از یک میلیون نسخه فروخته و تعداد کاربرانی که عناوین انحصاری شرکت مایکروسافت را در کنسول اکس باکس وان تجربه کرده اند، نسبت به سال ۲۰۱۴ دو برابر شده است.»

آقای Aaron Greenberg، مدیر بازاریابی مایکروسافت، در مصاحبه ای با سایت Gamertag Radio گفته است که در سال ۲۰۱۵ فروش عناوین انحصاری اکس باکس وان نسبت به سال ۲۰۱۴ رشد ۸۸ درصدی داشته است:

«آخرین اطلاعات مربوط به ماه دسامبر است. در سال ۲۰۱۵ عناوین انحصاری کنسول اکس باکس وان نسبت به سال ۲۰۱۴، ۸۸ درصد فروش بیشتری داشته اند و عرضه عناوین انحصاری بیشتر برای اکس باکس وان در سال ۲۰۱۵ را می توان مهم ترین دلیل این موفقیت به شمار آورد.»

عناوین انحصاری اکس باکس وان در سال ۲۰۱۴ عناوین Halo: The Master Chief Collection ،Forza Horizon 2 و Sunset Overdrive بوده اند که هیچ گاه آمار دقیقی از میزان فروش این عناوین منتشر نشد.

مایکروسافت همچنین امیدوار است با انتشار عناوین انحصاری Gears of War 4 ،Halo Wars 2 ،Quantum Break ،ReCore ،Sea of Thieves و Crackdown 3 در سال ۲۰۱۶ به موفقیت های بیشتری دست یابد:

«حال همان طور که در سال ۲۰۱۶ پیش می رویم، برنامه های زیادی داریم. عناوین بیشتری عرضه خواهند شد و انتظار داریم تا میزان فروش این عناوین حتی از سال ۲۰۱۵ نیز بالاتر رود. در ارتباط با انتشار این عناوین در طول سال اطلاعات بیشتری با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. این برنامه ما در سال ۲۰۱۶ هست ولی مطمئنا امسال برای کاربران سال متفاوتی خواهد بود و آن ها خود را برای اتفاقات بسیاری آماده می کنند.»

آقای Greenberg افزود:

« همانطور که گفتم، عناوین Gears of War 4 ،Halo Wars 2 و ReCore از جمله عناوین بزرگی هستند که در سال ۲۰۱۶ منتشر می شوند و البته در مورد سایر عناوین و سوپرایز های دیگری که برای شما در نظر گرفته ایم در طول سال بیشتر صحبت خواهیم کرد.»

همان طور که می دانید و در آخرین خبرها نیز عنوان شد، عنوان Scalebound، یکی از عناوین انحصاری مورد انتظار اکس باکس وان که انتظار می رفت در سال ۲۰۱۶ منتشر شود، تا سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ به نظر شما مایکروسافت از چه سوپرایزهایی صحبت می کند؟ چه انتظاراتی از این شرکت در سال ۲۰۱۶ دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید