Uncharted 4 دارای نقشه های بزرگ نیز برای بخش چندنفره است

۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹

استودیو ناتی داگ که در حال حاضر سخت مشغول کار بر روی بازی انحصاری Uncharted 4: A Thief’s End است، به تازگی با خبرهای خوشی برای هواداران بخش چند نفره حاضر شده است که پیرامون اندازه نقشه ها می باشد.

آقای رابرت کاگ بورن که به عنوان طراح ارشد بازی Uncharted 4: A Thief’s End شناخته می شوند، این متن را در سایت توئیتر منتشر کرده است:

دیروز 3 عدد از بزرگترین نقشه هایی که برای بازی طراحی شده است را تجربه کردم. حس بسیار خوبی دارد که افراد ما در اداره می آیند و از تجربه خود بعد یک تست می گویند.

با توجه به این توئیت می توان برداشت کرد که تمامی نقشه های در نظر گرفته شده برای بخش چند نفره، به شکل کسل کننده ای مشابه هم نیستند و در میان آنها نقشه هایی نیز موجود می باشند که از وسعت بیشتری برخوردارند.

آقای کاگ با ارسال توئیت های دیگری اعلام کرده اند که می بایستی اخبار بیشتری از بخش چندنفره منتشر شود. این موضوع کاملا به جا است چرا که بیشترین مانور تبلیغاتی ناتی داگ با Uncharted 4: A Thief’s End پیرامون بخش تک نفره و داستان بوده است. بخش چندنفره برای سری Uncharted از بازی دوم بود که بسیار محبوب جلوه کرد.

داستان بازی Uncharted 4: A Thief’s End سه سال پس از پایان وقایع Uncharted 3: Drake’s Deception آغاز می شود، جایی که ما شاهد قهرمان بازی یعنی Drake در یک جزیره هستیم و Sam به عنوان برادرش سراغ او می آید تا اینکه در نهایت باز هم ماجراجویی های این دو برای کشف گنج آغاز شود. Uncharted 4 به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر می شود.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید