رکوردی جدید در به پایان رساندن Fallout: New Vegas ثبت شد

۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹

اخیرا رکورد جدیدی در به پایان رساندن بازی Fallout: New Vegas با کمترین زمان ممکن به ثبت رسیده بود اما دوام آن ظاهرا کوتاه بوده است؛ تنها یک روز بعد از ثبت این رکورد، بازیکنی در سایت یوتیوب ویدئویی را منتشر کرده که در آن Fallout: New Vegas را با زمان حیرت انگیزی به پایان می رساند.

کاربری که به آن در ابتدای خبر اشاره کردیم، HollazHalan نام دارد که رکورد 20:47.6 را به ثبت رسانیده است. این رکورد در بخش درصد آزاد می باشد و نیازی نیست که تمامی ماموریت ها به صورت 100 درصد تکمیل شوند.

در رابطه با اینکه چطور HollazHalan موفق به این کار شده می بایستی بگوییم که او از هیچ گونه کد تقلب، ماد و یا حتی فرامین کنسول استفاده نکرده است. او فقط با استفاده از تمامی باگ ها و مشکلات فنی که در Fallout: New Vegas موجود است، موفق به ثبت این رکورد حیرت انگیز شده. به طور خیلی خلاصه، هر چیزی که در خود New Vegas وجود دارد نه محتویات و موارد اضافه.

HollazHalan طی صحبت هایش پیرامون این رکورد، از 2 موردی که کمک شایانی در این موفقیت کرده صحبت هایی نیز داشته است. یکی از آنها بهره مندی از مشکلی در بخش روش ذخیره سازی سریع و بارگزاری سریع (quicksave و quickloading) است که باعث می شود شما از دیوارها رد شوید. دیگری افزایش سرعت شخصیت بازی است به این صورت که فرد با انفجار نارنجک، باعث می شود پاهایش به شدت زخمی شوند. در این وضعیت سرعت حرکت شما به صفر رسیده و بعد مدتی به 60 درصد سرعت عادی بر می گردد. HollazHalan با بارگزاری مجدد سریع بازی بعد انفجار، بازی را به اشتباه می اندازد و 60 درصد سرعت اضافه را دریافت می کند. این باعث می شود که سرعت شخصیت شما 160 درصد شود که بسیار بالا است.

این موارد قطعا روش های جالبی برای ثبت رکورد قلمداد می شوند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید