جزئیات جدید از بسته الحاقی بازی World of Warcraft منتشر شد

۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵
جزییات جدید از بسته الحاقی بازی World of Warcraft منتشر شد

بنابر اخبار منتشر شده قرار است بسته الحاقی جدیدی با عنوان Legion برای بازی World of Warcraft منتشر شود. برای خواندن جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تمرکز اصلی بسته الحاقی Legion بر روی بخش مبارزه بازیکنان با یکدیگر (PVP) است، سازندگان بازی مفصل به توضیح درباره این بسته الحاقی پرداخته‌‎اند.

از مهم‎ترین تغییرات باز ی در بخش مبارزه بازیکنان با یکدیگر (PVP)،حذف شدن Honor و Conquest برای خرید آیتم‎های موجود در بازی است، در سیستم جدید وقتی که شخصیت شما در بازی توانست به حداکثر سطح موجود در بازی برسد، می‎توانید با حضور در بخش‎های آرنا و مکان‎های رقابتی امتیازاتی با نام Honor دریافت کنید، با انجام مبارزات فراوان می‎توانید حداکثر امتیاز Honor که 50 سطح است را دریافت کنید و به‎دنبال آن به شما آیتم‎هایی مانند طلا، قدرت و… تعلق می‎گیرد.

تغییراتی دیگری نیز در این بسته الحاقی گنجانده شده است که از مهم ترین آنها می‎توان به عدم پایداری آیتم‎های قبل ورود به بخش (PVP) اشاره کرد، حال همه بازیکنان در ابتدای مبارزه دقیقا در یک سطح قرار می‎گیرند و به همه بازیکنان در ابتدا یک نوع آیتم تعلق می‎گیرد، هدف استودیوی سازنده این بوده است که بازیکنان براساس مهارت‎ها و دقت در کارهای تیمی بتوانند به پیروزی برسند و آیتم‎های بهتری دریافت کنند.

بسته الحاقی Legion قرار است در ماه سپتامبر سال 2016 منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید