خلاصه داستان Ace Combat 7 آماده است: تیم رویایی نویسندگان همه را راضی خواهند کرد

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰

چند روز پیش بود که با خبر شدیم نویسنده سناریو Ace Combat 5، یعنی سنئو کاتاباچی و آهنگساز محبوب و حرفه‌ای فرنچایز Ace Combat، یعنی کازوتوکی کنو جهت ساخت هفتمین نسخه از فرنچایز محبوب Ace Combat، به تیم توسعه دهنده بازگشته‌اند. حال امروز متوجه شدیم که این دو تن تنها اشخاصی نیستند که به تیم توسعه Ace Combat 7 پیوسته‌اند. برای جزئیات بیشتر در رابطه با اعضای جدید تیم Ace، با گیمفا همراه باشید.

امروز و طی مصاحبه وبسایت معتبر فامیتسو با کازوتوکی کنو، کارگردان بازی، وی اعلام کرد که نویسنده سناریو عناوین Ace Combat Zero: The Belkan War و Ace Combat Infinity، یعنی کوسوکه ادوم نیز در ساخت بازی با استودیو همکاری می‌کند.
کازوتوکی کنو در ادامه از دید مثبت خود نسبت به همکاری سنئو کاتاباچی و کوسوکه ادوم جهت نوشتن داستان نسخه هفتم گفته و اعلام کرد که نتیجه کار مسلما همگان را راضی خواهد کرد.

 
در طول مصاحبه شاهد یک پیام از سوی سنئو کاتاباچی نیز بودیم که در این پیام وی اعلام کرد عناوین Ace Combat 4 و ۵ از نقاط عطف به یاد ماندنی کار وی بوده و از احساس نوستالژیک خود جهت بازگشت به دنیای Strangereal و همکاری با کازوتوکی کنو و دیگر کارکنان استودیو گفت. همچنین وی اعلام کرد که فعلا در مرحله‌ای قرار دارد که بتواند خلاصه‌ای از داستان بازی را با تیم سازنده در طول جلسات داخلی در میان بگذارد. جالب توجه است که وی خبر از حضور شخصیت‌های جدید در نسخه هفتم را بدون منتشر کردن هیچ‌گونه جزئیات دیگر داده است.

Ace Combat 7 در تاریخ نامعلومی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ و پلی‌اسیتشن واقعیت مجازی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید