به‎روزرسانی بزرگی برای DOTA2 در راه است

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰

امروز جزئیات کاملی از جدیدترین به روزرسانی عنوان Dota 2 اعلام شد که شامل تغییرات بزرگ در گیم پلی و اضافه شده چند مورد مهم دیگر بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

The Balance of Power عنوان آپدیت جدید برای بازی Dota 2 است. معمولا شرکت ولو چنین به‌روزرسانی‌های بزرگی را با شکل و شمایل خاصی به همراه تغییرات عمده عرضه خواهد کرد. زمان دقیق انتشار این تغییرات دقیقا اعلام نشده است ولی به احتمال زیاد هفته آینده شاهد اضافه شدن آن‌ها خواهیم بود.

اضافه شدن قهرمانی به نام ARC WARDEN که قبلا در نقشه Dota  بازی Warcraft 3 حضور داشت، به همراه عرضه شدن ARCANA ZEUS که توسط رای بازی‎بازان در Book مسابقات TheInternational 5 انتخاب شده بود جز سورپرایزهای بزرگ این به‌روزرسانی است. بالاخره نقشه DESERT TERRAIN هم به‌زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و همینطور یک Music Pack جدید نیز با حال و هوای این نقشه به همراه آن عرضه می‌شود. سیستم مشاهده بازی‌های انجام شده با قهرمانان تغییر کرده و اطلاعات دقیقتری را نشان می‎دهد. بخش فروشگاه به صورت مجزا به بازی اضافه خواهد شد تا خرید آیتم به سهولت انجام شود.

Patch بازی به 6.86 ارتقا پیدا می‎کند که باعث می‌شود شاهد اضافه شدن چند کمپ Unit جنگل (تغییراتی در اطراف محل رودخانه) باشیم. یک Rune جدید تحت عنوان ARCANE، اضافه شدن چند آیتم جدید، تغییرات اساسی در توانایی قهرمانان و همین‌طور گیم‌پلی بازی که باعث می‌شود تا دوباره شاهد یک خانه تکانی بزرگ در این عنوان باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید