تماشا کنید: به‎روز‎رسان جدید بازی Call of Duty: Black Ops III منتشر شد

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶

به تازگی، به‎روزرسان جدید بازی Call of Duty: Black Ops III، برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شده است. با جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

علاوه بر بازی Destiny، اکتیویژن برای عنوان دیگر خود یعنی Call of Duty: Black Ops III، به‎روزرسان جدیدی منتشر کرده است که به وسیله آن شاهد تغییرات زیادی در بخش چند نفره بازی از جمله اضافه شدن سلاح و مهمات جدید خواهیم بود. همچنین این به‎روزرسان قابلیت «قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای» را به بخش چند نفره بازی اضافه می کند. همانطور که با قابلیت «قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای» آشنایی دارید؛ به وسیله آن می‎توانید در ازای پرداخت پول رایج بازی، آیتم ها و جزئیات بیشتری برای مراحل و شخصیت های بازی خریداری کنید.

این به‌روز رسان، واحد پول رایج جدیدی به نام «Call of Duty Points» را به بازی اضافه می‎کند که با پرداخت پول واقعی می‌توانید آن را در بازی به دست آورده و برای خرید سلاح و مهمات استفاده کنید. البته اگر این عنوان را روی کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و یا رایانه های شخصی بازی کنید، 200 امتیاز هدیه به شما تعلق خواهد گرفت.

علاوه بر این، واحد پول دیگری به نام «Cryptokeys» نیز به بازی اضافه شده است که به سادگی، بدون پرداخت پول و تنها از طریق بازی کردن به دست می‌آید و بازیکنان می توانند به وسیله آن سلاح، مهمات و یا آیتم های شخصی سازی شخصیت های بازی را خریداری کنند.

همچنین اکتیویژن تریلری منتشر کرده است که اطلاعات و جزییات بیشتر در رابطه با به‎روز رسان جدید بازی Call of Duty: Black Ops III را می‌توانید در این تریلر مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید