آهنگساز محبوب و نویسنده سری Ace Combat برای ساخت Ace Combat 7 باز می‌گردند

۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶

با توجه شواهد موجود، کمپانی نامکو باندای، تهیه کننده هفتمین نسخه از فرنچایز نبردهای هوایی آرکیدی Ace Combat، علاقه خاصی به انتشار تصاویر مختلف از این عنوان با توجه به مناطق مختلف دارد. به این معنا که این کمپانی امروز یک تصویر جدید دیگر از این عنوان را به مناسبت معرفی بازی، در ژاپن منتشر کرد. همچنین این کمپانی اقدام به انتشار یکسری خبر بسیار خوب نمود تا انتظارات را برای عرضه این عنوان، بیش از پیش سخت کند. برای جزئیات بیشتر و مشاهده تصویر جدید، با گیمفا همراه باشید.

اول از همه شما را به مشاهده تصویر منتشر شده دعوت می‌کنیم؛ تصویری از یک جنگنده F-22 به همراه یک کشتی هوایی «FAS» که از یک آسانسور فضایی محافظت می‌کند:

اما در کنار تصویر منتشر شده، خبرهای خوب و مهمی نیز از روند ساخت بازی منتشر شده است. اول از همه، بازی مانند نسخه Assault Horizon در دنیای واقعی اتفاق نمی‌افتد و باری دیگر شاهد بازگشت به جهان غیرواقعی و محبوب Strangereal خواهیم بود. دنیایی که طرفداران سری در نسخه‌های منتشر شده برای کنسول پلی‌استیشن2، خاطرات فراوانی را با آن دارند.

دوم اینکه کارگردان بازی، کازوتوکی کنو، با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر، از بازگشت سنئو کاتاباچی، نویسنده دو نسخه Ace Combat 5: The Unsung War و Ace Combat 4: Shattered Skies جهت نوشتن داستان Ace Combat 7 خبر داد.

و اما خبر سوم و بسیار خوب دیگر اینکه کازوتوکی کنو با انتشار پستی دیگر در توییتر، به طور رسمی بازگشت آهنگساز محبوب سری، یعنی کِیِکی کوبایاشی را جهت ساخت یک موسیقی متن بی‌نظیر دیگر برای نسخه هفتم تایید کرد. لازم به ذکر است،  کِیِکی کوبایاشی مسئولیت ساخت موسیقی متن عناوین Ace Combat 4: Shattered Skies، Ace Combat 5: The Unsung War، Ace Combat Zero: The Belkan War، Ace Combat 6: Fires of Liberation و Ace Combat: Assault Horizon را برعهده داشته است. بازگشت وی از این نظر اهمیت فراوانی دارد که کوبایاشی در سال 2014 کمپانی نامکو باندای را جهت کار به صورت آزاد، ترک کرده بود.

Ace Combat 7 به صورت انحصای برای پلتفرم پلی‌استیشن4 منتشر خواهد شد. همچنین استفاده از پلی‌استیشن واقعیت مجازی جهت تجربه این عنوان، تنها به صورت دلخواه بوده و هیچ اجباری جهت استفاده از این تکنولوژی برای تجربه این عنوان، وجود نخواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید