یوبی‌سافت 20 سالگی سری Rayman را با انتشار اینفوگرافیک زیبایی جشن گرفت

۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶

در حالی که عناوین بزرگ امسال هم‌چون Fallout 4 و Star Wars: Battlefront این روزها در تلاش برای جذب مخاطبین مختلف از سراسر جهان هستند، این هفته اتفاق بزرگ دیگری را نیز در خود جای داده است. برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

این هفته برای یوبی‌سافت و طرفداران سری پلتفرمر موفق این شرکت، برهه زمانی مهمی بود؛ چراکه یوبی‌سافت بیستمین سالگرد انتشار اولین قسمت از فرانچایر دوست‌داشتنی و پرطرفدار Rayman را جشن گرفت و به مناسب این واقعه، اطلاعاتی پایه‌ای را در قالب یک اینفوگرافیک پر زرق و برق و رنگارنگ منتشر کرد تا دست‌آوردهای این سری را با عموم مشترک شود.

در این اینفوگرافیک عریض، یوبی‌سافت با قرار دادن تصاویر نسخه‌های اصلی و عرضه‌های کلیدی سری Rayman در زمینه به برجسته‌سازی دست‌آوردها و افتخاراتی که شخصیت محبوب Rayman در طول این 20 سال کسب کرده، پرداخته است. برای کسی که نه ساق پایی دارد و نه بازویی، این موفقیت‌ها بسیار ارزشمند هستند!

برای مشاهده جزئیات، تصویر را دانلود و سپس بر روی آن زوم کنید.

جدیدترین نسخه سری که با نام Rayman Adventures شناخته می‌شود، هم‌اکنون برای اپل‌تی‌وی موجود است. نسخه‌ گوشی‌های هوشمند بازی نیز در تاریخ 3 دسامبر (پنج شنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۴) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید