با ویدیویی از فناوری‌های انحصاری گنجانده شده Nvidia GameWorks در Assassin’s Creed: Syndicate همراه ما باشید

16 آبان 1394 - 23:53

سری فناوری‌های انحصاری Nvidia GameWorks که همواره به‌صورت انحصاری در خدمت کارت‌های گرافیکی انویدیا بوده است، از لحاظ جلوه‌های بصری با نسخه مرجع بازی‌ها تفاوت‌های فراوانی ایجاد کرده است که این تفاوت شامل حال عنوان Assassin’s Creed: Syndicate نیز می‌شود.

این‌بار آقای مارک الکسیز که از سازندگان و طراحان ارشد بازی محسوب می‌شوند، شما را در سفری کوتاه به عمق لندن عصر ویکتوریایی Assassin’s Creed: Syndicate که با تکنولوژی‌های انحصاری کمپانی انویدیا؛ یعنی Nvidia GameWorks مزین شده است با خود همراه می‌کند. این فناوری که مخصوص کارت‌های گرافیکی انویدیا است در فاکتورهای متعددی با نسخه مرجع بازی تفاوت به‌وجود می‌آورد. از تمایزها در کنتراست رنگ‌ها و نوردهی (گرافیک هنری) گرفته تا اختلافات در لبه‌ها و بافت‌ها (گرافیک تکنیکی) و بسیاری دیگر که همه آن‌ها به‌لطف پردازش‌های پیشرفته Nvidia GameWorks پدید آمده‌اند، Assassin’s Creed: Syndicate متفاوت‌تر از آن‌چه که در کنسول‌ها و کارت‌های گرافیکی دیگر مشاهده کرده‌ایم به‌نظر می‌رسد:

پخش آنلاین تریلر:

دانلود تریلر با کیفیت SD | دانلود تریلر با کیفیت HD | دانلود تریلر با کیفیت Full HD

Assassin’s Creed: Syndicate هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتمی در دسترس است؛ اما اگر شما خواهان تجربه بازی با بالا ترین کیفیت ممکن هستید، باید تا روز انتشار بازی بر روی رایانه‌های شخصی یعنی تا 19 نوامبر  2015 (پنج شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۴) منتظر بمانید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید