تکنولوژی‌های گرافیکی عنوان Homefront: The Revolution خارق‌العاده خواهند بود: اوج قدرت CRYENGINE

۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۹

در یکی از مصاحبه‌های اخیر آقای CJ Kershner، طراح ارشد بخش روایت در استودیو Dambuster، با وبسایت WCCFTech، ایشان اطلاعات هیجان انگیزی را از تکنولوژی‌های گرافیکی موجود در جدیدترین ساخته استودیو، یعنی Homefront: The Revolution، منتشر کردند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق گفته ایشان، عنوان Homefront: The Revolution از جدیدترین نسخه انجین قدرتمند CRYENGINE استفاده کرده و از تکنولوژی‌های گرافیکی بسیار جالبی مانند رندر مبتنی بر فیزیک و گودال‌های آب و باران پویا، پشتیبانی خواهد کرد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نیز دارای نرخ فریم نامحدود بوده و وضوح‌تصویر آن نیز محدودیتی نخواهد داشت:

بازی دارای رندر مبتنی بر فیزیک خواهد بود. برخی از تکنولوژی‌های گرافیکی جدید نیز به بازی افزوده شده‌اند که من اطلاعات چندانی از آنها ندارم، اما به طور حتم ما قصد داریم به سومین نسخه CryEngine، قابلیت‌های جدیدی را بیافزاییم و آن را برای محدوده مختلفی از سخت‌افزارها، بهینه سازی کنیم.

وی در ادامه می‌گوید:

یکی از جزئیات ریز دیگری که تیم به آن توجه کرده و البته تاثیری در گیم‌پلی ندارد، تاثیرات باران بر میحط است. هنگامی که باران می‌بارد، چاله‌های موجود در خیابان‌ها پر از آب می‌شود و هنگامی که باران بند آمده و خورشید از پشت ابرها بیرون می‌آید، آب موجود در چاله‌ها به تدریج خشک می‌شود. البته تشویق بازی‌بازان جهت ایستادن در کنار یک چاله و مشاهده این فرایند قطعا کار بسیار مشکلی است، اما این یکی از جزئیاتی است که ما به آن دقت کردیم و برای خلق شهری مرتعش، پویا و زنده؛ ضروری به نظر می‌‎آمد. ما همچنین موارد جذاب فروان دیگری را نیز برای بازی تدارک دیده‌ایم؛ این موارد با استفاده از سیستم ذرات و رندرینگ به وجود می‌آیند. هدف کلی ما این است که هنگامی که بازی‌باز وارد یک محیط می‌شود، چه روز باشد، چه شب، چه هوا آفتابی باشد و یا بارانی و البته هوا صاف باشد یا مه؛ شما شاهد یک محیط بسیار جذاب و جالب توجه در محیط اطراف خواهید شد.

Homefront: The Revolution در سال 2016 میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی (شامل نسخه ویندوز، لینوکس و مک)، اکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید