گیفت کارت
گیفت کارت

سونی هیچ برنامه‌ای برای ساخت بازی‌های انحصاری PS Vita ندارد

۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸

در حالی که کنسول دستی PS Vita در غرب برای بدست آوردن دل هواداران و جذب بازی‌باز تلاش می‌کند، این کنسول در ژاپن به موفقیتی بزرگ رسیده و فروش خوبی را تجربه می‌کند. به احتمال زیاد عدم موفقیت PS Vita در غرب، حال، با توجه به صحبت‌های آقای Masayasu Ito، معاون ارشد شرکت سونی ادامه پیدا خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

آقای Masayasu Ito در این مورد توضیح می‌دهد:

در ابتدای کار PS Vita، این کنسول مخاطبان زیر 20 سال را درنظر نگرفته بود اما با گذشت زمان، وضعیت تغییر کرد و مخاطبان جوان‌ این کنسول افزایش یافتند. Minecraft: PS Vita Edition یکی از بازی‌هایی بود توانست که به‌فروش این کنسول بسیار کمک کند. به‌علاوه، تنوع بازی‌های third party در آینده بیشتر خواهد شد و ما برای فصل پاییز، رنگ‌های مختلفی را برای PS Vita منتشر می‌کنیم.

آقای Ito درباره بازی‌های First Party و انحصاری کنسول دستی PS Vita توضیحاتی دادند. ایشان اعلام کردند که مجموعه سونی هیچ بازی در دست ساختی برای PS Vita ندارد و این در حالی است که تمام نیرو‌های داخلی سونی برای ساخت بازی‌های انحصاری PS4 به‌کار گرفته شده‌اند.

در حال حاضر، استودیو‌های First Party ما هیچ عنوان در دست ساختی برای کنسول PS Vita ندارد اما استودیو‌های Third Party، همگی روی PS Vita و ساخت عناوین این کنسول کار می‌کنند. در حال حاضر تمرکز شرکت سونی روی کنسول PS4، جدیدترین پلتفرم شرکت است.

PS Vita کنسول دستی مجهز و خوبی است اما صحبت‌های آقای Ito و برنامه‌های شرکت سونی باعث می‌شوند تا حیلی به آینده این کنسول در غرب امیدی نداشته باشیم.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید