نسخه Pip-Boy Edition بازی Fallout 4 دوباره برای فروش قرار گرفت

۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹

کم کم به انتشار Fallout 4 نزدیک می‌شویم و انواع نسخه‌های بازی نیز رفته رفته معرفی می‌شوند. امروز نسخه Pip-Boy Edition بازی Fallout معرفی شد. با ادامه خبر همراه باشید.

نسخه Pip-Boy Edition بازی Fallout 4 چندی پیش فروش خود را بر روی کنسول PS4 شروع کرد. هم‌اکنون این نسخه برای کنسول Xbox One و همچنین رایانه‌های شخصی هم به فروش می‌رسد. نسخه Pip-Boy Edition تا کنون چندین بار برای فروش گذاشته شده بود؛ ازجمله اوایل همین هفته. با وجود اینکه Bethesta اعلام کرده بود که دیگر از Pip-Boy Edition وجود نخواهد داشت؛ اما، به نظر می‌رسد این حرف چندان صحت ندارد؛ زیرا که هم‌اکنون این نسخه از Fallout 4 در حال فروش است. البته فروش نسخه PS4 هم همچنان ادامه دارد. (Pip-Boy، نام مچ‌بند مخصوص کاراکتر در بازی است.)

در زیر به محتویات این بسته 120 دلاری اشاره می‌کنیم:

  • یک عدد مچ‌بند واقعی Pip-Boy به همراه پایه نگه‌دارنده و محفظه مخصوص آن: این وسیله پوشیدنی دقیقا مشابه مچ‌بند کاراکتر بازی است به همراه یک پایه و محظفه نگه‌داری که به دست کمپانی RobCo ساخته شده است. این مچ‌بند قابل تنظیم بوده و نورها و روشنایی آن نیز قابل کنترل است. این مچ‌بند در حقیقت همانند یک دستگاه جانبی برای اپلیکیشن موبایل Pip-Boy می‌باشد که به کمک آن شما می‌توانید به همه ویژگی این دستگاه در بازی دسترسی پیدا کنید.

برای بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید

  • دفترچه راهنمای استفاده از Pip-Boy: این دفترچه شامل تصاویر و نکاتی در مورد استفاده از مچ‌بند Pip-Boy است که شما می‌توانید به کمک آن نحوه تنظیم و استفاده از مچ‌بند جدیدتان را یاد بگیرید.
  • پوسترهای Vault-TecPerk: همانطوریکه می‌دانید هریک از توانایی‌ها یا به اصطلاح Perk های درون بازی تصویری به خصوص دارد که شما می‌توانید تصویر هرکدام را نزد خود داشته باشید.
  • نسخه اصل بازی به همراه یک باکس آرت فلزی: این بسته که در حقیقت قابی برای دیسک‌های بازی است، دارای تصویری از باکس آرت بازی است.

با توجه به موارد بالا، Bethesta قصد داشته با انتشار Fallout 4 Pip-Boy Edition برای طرفداران سنگ تمام بگذارد. اگر از عاشقان سری Fallout هستید، نسخه Pip-Boy Edition را به هیچ وجه از دست ندهید.

Fallout 4 سه شنبه 10 نوامبر 2015 (19 آبان) برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید