نسخه آلفای عنوان DOOM در آخر هفته جاری منتشر می‌شود

۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰

طرفداران سری بازی‌های محبوب DOOM با شنیدن این خبر خوشحال می‌شوند زیرا طبق اعلام استودیوی id Software نسخه اولیه و آزمایشی بازی DOOM قرار است تا در آخر هفته و در تعداد محدود در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد. پس با عرضه نسخه اولیه عنوان مورد انتظار DOOM، تنها چند روز زمان باقی‌ مانده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

البته دریافت کردن این نسخه آلفا شرایطی نیز دارد؛ برای دریافت نسخه آزمایشی بازی DOOM، باید بازی Wolfenstein: The New Order را پیش از تاریخ 26 ماه می سال 2014 خریداری و در وب‌سایت رسمی DOOM ثبت‌نام می‌کردید. اگر این شرایط را دارا هستید، حتما به صندوق دریافت ایمیل خود نگاهی بیاندازید تا ببینید که آیا دعوت‌نامه‌ای برای شما ارسال شده است یا خیر.

لازم به‌ یادآوری نیست که این نسخه آزمایشی، فقط یک نسخه آلفا است و به هیچ وجه از لحاظ فنی کامل نیست اما با این حال شما می‌توانید از 6 اسلحه استاندارد بازی و 1 اسلحه قدرتی استفاده کنید و از ماد team deathmatch در نقشه Heatwave و به‌صورت 6 دربرابر 6 لذت ببرید. اگر نفر اولی باشید که وارد Demon Rune می‌شوید، می‌توانید به یک «شیطان از مرگ بازگشته» تبدیل شوید و از یک Jetpack و یک Rocket Launcher دوتایی استفاده کنید. دعوت‌نامه نسخه آلفا عنوان DOOM از امروز به کسانی که دارای شرایط نام برده شده باشند ارسال خواهد شد.

DOOM در سال 2016 برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید