نمرات عنوان Fatal Frame: Maiden of Black Water منتشر شد| دور از انتظار

۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۸

عنوان Fatal Frame: Maiden of Black Water سال گذشته در ژاپن به صورت انحصاری برای پلتفرم Wii U منتشر شد حال با عرضه این بازی در آمریکا و اروپا منابع مختلف شروع به اعطا امتیارهای مختلف به این عنوان کرده‌اند. برای دیدن نمرات با ما در ادامه همراه باشید.

با توجه به نمرات داده شده می‌توان ادعا نمود که این عنوان آن‌چنان که باید و شاید نتوانسته نظر منتقدان غربی را جلب کند ولی به صورت کلی باز هم با یک انحصاری خوب برای پلتفرم Wii U طرف هستیم که به خوبی می‌تواند طرفداران خاص خود را راضی کند.

داستان بازی نیز در مورد دختری با نام Yuuri Kozukata است که در یک فروشگاه عتیقه فروشی قدیمی کار می‌کند و قادر است سایه‌های پنهانی را ببیند و به وسیله لمس کردن می‌تواند افرادی را از جهان پنهان به دنیای زنده بازگرداند. این توانایی Yuuri باعث شده است که او از دیگران فاصله بگیرد اما به دلیل داشتن آن قابلیت افرادی که از او درخواست کمک دارند را یاری می‌کند تا آیتم‌های گم شدیشان را پیدا کنند. روزی دختری به نام فویوهی هیمونو وارد فروشگاه می‌شود و از شخصی به نام هیسوکا کوروساوا که ظاهرا در آن فروشگاه کار می‌کند می‌خواهد که دوست گمشده‌اش را پیدا کند. هورا کاموموس کسی است که در ناحیه‌ای در اطراف کوهستان گم شده و باید پیدا شود. در این زمان هیسوکا در فروشگاه نیست و Yuuri به جای او به درخواست آن دختر جهت پیدا کردن دوستش پاسخ مثبت می‌دهد. از طرفی افرادی وجود دارند که در جنگلی تصمیم به خودکشی می‌گیرند و در ساعتی به نام ” زمان مسحورکننده” وارد آنجا می‌شوند.

این ساعت مدت زمانی است که مرز میان دنیای زنده و جهان پنهان است و در آن سایه‌ها این قسمت را تار می‌کنند. گفته شده است آن دسته از مردمی که اعتقاد دارند راهی برای پایان دادن به زندگی خود ندارند می‌توانند در آنجا و در این مدت زمان به وسیله یک مرگ تمیز(!) به زندگی خود پایان دهند. آنها بر خلاف جاهای دیگر که می‌خواهند اقدام به خودکشی کنند در این قسمت از جنگل تله و فریبی در بین دنیاها برایشان وجود ندارد. Yuuri وارد جنگل می‌شود تا گم شده فویوهی را بیابد. در یک نقطه تلاقی او فویوهی را می‌بیند که در میان رودخانه‌ای ایستاده و چاقویی برگردن خود قرار داده است و به نظر می‌رسد که در حال پاره کردن گلوی خود است که در همین زمان تمام صفحه به رنگ سیاه درمی‌آید. تمام موارد گفته شده در بالا اطلاعاتی است که تاکنون از داستان بازی فاش شده است.

 

درست است که سری Fatal Frame چندان به نمرات درخشان خود مشهور نیست ولی با این حال نمراتی به این شکل چندان از بازی انتظار نمی‌رفت، بیش از این شما را منتظر نگذاشته و به دیدن نمرات این بازی دعوت می‌کنیم.

Destructoid

40

اگر Fatal Frame این باشد، دیگر بیش از این نمی‌خواهم!

Game Rant

40

Fatal Frame: Maiden of Black Water یک عنوان نا‌امید کننده برای پلتفرم  Wii U است، عنوانی که به‌‌‌‌جای ترساندن تنها باعث خواب آلود شدن شما می‌شود.

GameSpot

50

با مشکلات فراوان، کنترل سخت بازی، روابط آبکی بین شخصیت‌ها Fatal Frame: Maiden of Black Waterنمی‌تواند بیش از یک تجربه متوسط  باشد.

GamesRadar+

50

مبارزات لذت‌بخش و طراحی بسیار عالی دشمنان مواردی نیستند که بتوانند این عنوان را از دست آن ‌مشکلات عجیبی که دارد نجات دهند! بازی بیش از این که ترسناک باشد بیشتر شما را به خنده وادار می‌کند.

IGN

70

روح‌هایی که وحشتناک نیستند و از همه بدتر داستان ضعیف، Fatal Frame جدید را بیشتر به یک تجربه مضحک تبدیل کرده است.

تا به این لحظه 32 نقد از بازی منتشر شده که در مجموع 12 نقد مثبت، 17 نقد متوسط و 3 نقد ضعیف تشکیل نمره 66 را داده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید