به‌روزرسانی شماره 3.10 کنسول PS4 امروز در دسترس قرار خواهد گرفت

۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱

امروز شرکت سونی اعلام کرد که به‌روزرسانی شماره 3.10 کنسول محبوب پلی‌استیشن 4 طی ساعت‌های آینده منتشر خواهد شد و قرار است که این به‌روزرسانی جدید به قابلیت‌های اجتماعی کنسول بیافزاید. با گیمفا همراه باشید.

به‌روزرسانی شماره 3.10؛ برخلاف بسته بزرگ قبلی پلی‌استیشن 4، دربردارنده امکانات گسترده‌ای نیست و تنها حاوی تعدادی «استیکر» (Sticker) جدید است. همچنین به سبب آن، کاربران مشتاق نیز می‌توانند حساب‌های رسمی سونی و بازی‌سازن مورد علاقه خود را دنبال کنند:

به‌روزرسانی شماره 3.10 سیستمی کنسول امروز منتشر خواهد شد. از این پس قادر خواهید بود که حساب‌های رسمی سونی (افراد شرکت، استودیوها و…) را دنبال کنید و پیام‌های خود را با صورتک‌های جدیدی همراه سازید.

— PlayStation Europe (@PlayStationEU) October 20, 2015

تویت دوم سونی:

نسخه شماره 3.10 نرم‌افزار سیستمی پلی‌استیشن 4 که امروز در دسترس قرار خواهد گرفت به شما امکان می‌دهد که حساب‌های رسمی استودیوهای بازی‌سازی و افراد موردنظر خود را دنبال کنید.

— PlayStation (@PlayStation) October 20, 2015

حجم دانلودی بسته به‌روزرسانی جدید هنوز مشخص نشده است؛ اما انتظار می‌رود که با توجه به محتویات محدود آن، از حجم کمی برخوردار باشد.

به‌روزرسانی بزرگ شماره 3.0 پلی‌استیشن 4 که چند هفته پیش (8 مهر) منتشر شد، تغییرات و قابلیت‌های اجتماعی مهیجی را به این کنسول افزود که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان استریم ویدیو کلیپ‌ها به‌صورت مستقیم بر تویتر و یوتیوب، بخش انجمن‌ها و رخدادها اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید