Master Chief و Locke اینبار به Minecraft می‌روند!

۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۱

پس از مسابقات NASCAR، اینبار نوبت به یکی از خلاقانه‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های‌رایانه‌ای شده است تا میزبان دو شخصیت اصلی عنوان Halo 5، یعنی Master Chief و Locke باشد. برای جزئیات بیشتر در این رابطه، با گیمفا همراه باشید.

امروز کمپانی مایکروسافت، تعدادی پوشش جدید با طرح Halo 5 را برای عنوان Minecraft رونمایی کرد که برای عرضه در این هفته، آماده می‌شوند. این بسته شامل پوشش تمامی اعضای Blue Team و Fireteam Osiris است.
این بسته سه روز دیگر یعنی در تاریخ ۲۳ اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) برای نسخه اکس‌باکس‌وان و اکس‌باکس۳۶۰ عنوان Minecraft منتشر خواهد شد. اگر شما نیز بسته Minecraft: Halo Edition این عنوان را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید بسته ذکر شده را به همراه پوشش‌های جدید به قیمت ۴ دلار خریداری کنید.
این بسته شمال منوهایی با طرح Halo، بسته‌هایی شامل بافت‌های مرتبط با این فرنچایز، رابط کاربری، آیتم‌های قابل ساخت و یک موسیقی جدید می‌باشد. همچنین پوشش‌ها و جهان‌های از پیش ساخته شده نیز در این بسته حضور دارند.
در پایان شما را به مشاهده تصاویر این بسته دعوت می کنیم: (برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی، روی تصویر مورد نظر کلیک کنید)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید