با محتویات DLC بازی Assassin’s Creed: Syndicate آشنا شوید + ویدیو

26 مهر 1394 - 10:47

زمان زیادی تا عرضه نسخه دیگری از سری بازی محبوب Assassin’s Creed باقی نمانده است. همان طور که می دانید، انتشار DLC برای چنین عناوینی دور از انتظار نیست و شرکت Ubisoft نیز این قاعده مهم و صد البته پول ساز را فراموش نکرده است. به تازگی جزئیاتی همراه با دو تریلر جدید از محتویات DLC بازی منتشر شده که در ادامه مطلب می توانید مشاهده و یا دانلود کنید.

بنا بر اعلام شرکت Ubisoft برای هر کدام از شخصیت های اصلی بازی، لباسی تدارک دیده شده که علاوه بر ابهت، جلوه خاصی نیز به آن ها می بخشد؛ قابل به ذکر است که این محتوا برای افرادی که بازی را در نوامبر انجام دهند، رایگان خواهد بود.

final

لباس شخصیت Evie را همانند پریان درست کرده اند و شکوه و جلای بالایی را به او می دهد. همین مسئله در خصوص Jacob نیز صدق می کند اما شکوه و جلای آن به خاطر لباس ترسناکی که ایده گرفته از موجود بدنام دکترفرانکشتاین بوده، است.

آن طور که گفته شده، لباس های Evie و Jacob هر کدام به ترتیب در 3 و 17 نوامبر در دسترس خواهند بود.

اگر فکر می کنید، Ubisoft تنها به دو لباس جدید بسنده می کند، در اشتباه هستید؛ چرا که دو دهکده کوچک با نام های Lambeth و  The Thames نیز به بازی اضافه خواهند شد. اگر مایل به دیدن نمایی از هر دو دهکده هستید، می توانید ویدیوهای منتشر شده در زیر را دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

دارندگان دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PS4 می توانند در 23 اکتبر (برابر با 1 آبان) بازی Assassin’s Creed: Syndicate را انجام دهند. PC بازان نیز با نزدیک به یک ماه صبر اجباری در 19 نوامبر (برابر با 26 آبان) قادر به انجام این بازی پرطرفدار خواهند بود.

ویدیو دهکده Lambeth

دانلود با کیفیت 720p

ویدیو دهکده The Thames

دانلود با کیفیت 720p

برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید