ویدیو: با محتوای اختصاصی فروشگاه GameStop برای بازی Rise of the Tomb Raider آشنا شوید

۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷

Red Hood DLC از Batman: Arkham Knight را به یاد دارید؟ محتوای اضافه‌ای که هنوز هم در انحصار فروشگاه GameStop قرار دارد! به نظر می‌رسد این فروشگاه قصد دارد این حرکت را در عناوین دیگری هم انجام دهد، اینبار GameStop بازی Rise of the Tomb Raider را مورد هدف قرار داده است.

این محتویات شامل تعدادی کارت اضافه با نام‌های Holy Fire Card Pack می‌شوند و امکانات اضافه‌ای همانند بمب مرغی، پرتاب‌های سوزان و … را به بازی اضافه می‌کنند. علاوه بر این بخش دیگری از این محتویات را لباس‌ها تشکل می‌دهند. لباس‌هایی مانند Apex Predator به عنوان پاداش برای خریداران بازی از فروشگاه GameStop در نظر گرفته شده است.

این فروشگاه برای جذب مشتری بیشتر و نیز آشنا کردن طرفداران با این محتویات تریلری از DLCهای اختصاصی خود منتشر کرده است. این تریلر صحنه‌هایی از گیم‌پلی بازی هم در کنار معرفی محتوا نمایش می‌دهد.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را در سه کیفیت مختلف دریافت کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت Full HD

دانلود ویدیو با کیفیت HD

دانلود ویدیو با کیفیت SD

پخش آنلاین:

تصاویر محتویات (از بخش‌های گیم‌پلی موجود در ویدیو تصویری تهیه نشده است):

یکی از عناوین انحصاری پرحاشیه مایکروسافت، بازی Rise of the Tomb Raider می‌باشد. عنوانی که ابتدا در جریان نمایشگاه Gamescom، انحصاری Xbox اعلام و بعد از مدتی به یک انحصاری زمانی تبدیل شد. عنوان Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. شایان به ذکر است که این بازی یک انحصاری زمانی است و در سال ۲۰۱۶ بر روی Windows 10 و PlayStation 4 عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید