گیفت کارت
گیفت کارت

سکانس برتر | قسمت هشتم

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳

ظهرتان بخیر. با هشتمین شماره از آیتم پربازدید و پرمخاطب “سکانس برتر” در خدمت شما هستیم. در این شماره قصد داریم نگاهی بر صحنه های به یاد ماندنی بازی Beyond: Two Souls بپردازیم. قابل به ذکر است که ما در سکانس برتر فلش بکی به گذشته می زنیم و سکانسی از بازی های ویدیویی را استخراج، ویرایش و به زبان فارسی دوبله کنیم تا خاطرات گذشته ی شما باری دیگر تجلی شود. با ما همراه در ادامه ی مطلب باشید.

دانلود با کیفیت متوسط

گوینده :

مجید آذری

ترجمه :

علی غروبی

تدوین :

ایمان کمالزاده

به نام خدا

سلام ، اُمیدواریم که انشالله حالِ همه ی شما عزیزان خوب باشه ، زمستان سپید با سکانس برتری دیگر همراه با شما هستش ، البته اینبار به جای سکانس از یک بازی ، به سراغ تریلر از یک بازی رفتیم ، یک تریلر سینماتیک از یک بازیِ معروف به نامِ Beyond: Two Souls

 

قبل از دیدنِ این ویدیو باید بگوییم که این ویدیو قرار بود تقریبا کامل منتشر شود اما خب به دلایلی ما مجبور شدیم فقط سکانس اولِ این ویدیو رو برای شما عزیزان آماده کنیم. پوزش بابتِ این موضوع و در نهایت اُمیدواریم که از این ویدیو لذتِ کامل ببرید.
شما میتوانید جهت اطلاعاتِ بیشتر از فعالیت های گروه ” زمستان سپید ” و ارتباط با اعضای این گروه به لینک زیر مراجعه کنید:

 

 

همچنین نظرسنجی برای سکانس برتر بعدی در سایت فعال می باشد ، میتوانید رای دهید ، نظرسنجی تا تاریخ ۲۰ مهرماه ، روز دوشنبه تا ساعت ۱۱ شب فعال میباشد. ( توجه کنید که نظراتتان را به صورت متنی در قسمت نظرات مطلب مربوطه مطرح نکنید چون قابل قبول نیست. با تشکر )

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید