به چالش کشیدن ذهن بازیبازها در Beyond two Souls

اخبار بازی ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۷

اخیرا رئیس شرکت Quantic Dreams آقای دیوید کیج بیان کرده است که تمرکز آنها برای  بازی Beyond two Souls بر روی “ساخت بازی احساسی” متمرکز شده است تا اینکه بازیباز در بازی و در راستای داستان آن به خوش گذرانی بپردازد.

از این حرف چنین برداشت می شود که بازیباز می تواند تجربه ایی مشابه  با بازی قبلی کیج یعنی heavy Rain  در حین انجام  این بازی به دست آورد.  وی افزود ” من قصد به چالش کشیدن مهارت انگشتان بازیباز ها  را ندارم بلکه تصمیم بر به چالش کشیدن ذهن های آنها را دارم”

با گفتگوی کیج و EDGE کاملا  در سخنان دیوید کیج  “ساخت بازی متفاوت با دیگر عناوین” مشهود بوده است.  وی در این گفت و گو افزود:

” هدف بنده ، غافلگیری بازیبازها است. چیزهایی را به بازیبازها بدهم بی آنکه خودشان متوجه شوند که به آن موارد نیاز دارند. میخواهم که سفری کاملا احساسی با تجربه ایی منحصر برای بازیباز ها  خلق کنم.  من به “سرگرم کردن” بازیباز علاقه ایی ندارم. من می خواهم که این حس به بازیباز ها منتقل شود که نمی خواهم مهارت دستان آنها را بسنجم بلکه می خواهم قدرت ذهن بازیباز ها را امتحان کنم. “

وی همچنین توضیح می دهد که بازیباز ها با کاراکتر اصلی رابطه احساسی عمیقی پِیدا خواهند کرد.

در پایان مکالمه دیوید کیج گفت:

” شاید این حرف های بنده بی ربط باشد و یا فقط آرزوهای بلند پروازانه بنده باشد. شاید این بازی آنطور که دیگران می خواهند ساخته نشود ولی این هدف اصلی بنده در ساخت بازی Beyond two souls است که یک بازی متفاوت با سایر عناوین  بسازم.

بازی Beyond Two Souls به صورت انحصاری برای Play Station 3 قرار است منتشر شود. هنوز تاریخی دقیق برای عرضه این بازی مشخص نشده است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید