تاریخ عرضه نسخه رایانه‌های شخصی Detroit: Become Human، Heavy Rain و Beyond: Two Souls مشخص شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

ماه مارس گذشته، استودیوی کوانتیک دریم رسماً اعلام کرد که سه عنوان انحصاری پلی‌استیشن یعنی بازی Detroit: Become Human، عنوان Heavy Rain و Beyond: Two Souls برای رایانه‌های شخصی نیز از طریق فروشگاه اپیک گیمز عرضه خواهد شد. به همین جهت، به تازگی این توسعه دهنده فرانسوی تاریخ عرضه این سه بازی دوست‌داشتنی را اعلام کرده است. بازی Heavy Rain در تاریخ دوشنبه ۳ تیر ماه (۲۴ ژوئن) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. یک ماه پس از آن و در روز دوشنبه ۳۱ تیر ماه (۲۲ جولای)، عنوان Beond: Two Souls با همان قیمت بازی دیگر کوانتیک دریم (Quantic Dream) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در نهایت، Detroit: Become Human نیز در فصل پائیز با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار به این پلتفرم راه خواهد یافت.

کوانتیک دریم ضمن اعلام تاریخ انتشار این سه بازی، یک ویدئو نیز از آن‌ها منتشر کرده است که از انتهای همین خبر می‌توانید آن را ببینید. همچنین گفته شده که این سه بازی، یک نسخه دمو نیز خواهند داشت. دموی Heavy Rain در تاریخ جمعه ۳ خرداد ماه (۲۴ می)، دموی Beyond: Two Souls در تاریخ دوشنبه ۳۱ تیر ماه (۲۲ جولای) و دموی Detroit: Become Human نیز در فصل تابستان در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

گیوم دِ فوندامیر (Guillaume de Fondaumiere)، یکی از رئیسان استودیوی کوانتیک دریم در این خصوص ابراز داشت:

آوردن سه ترانه تعاملی ما به پلتفرم رایانه‌های شخصی، مخاطبان جدیدی را قادر می‌سازد تا به تجربه آنچه که بازی‌های کوانتیک دریم درباره آن هستند بپردازند. از طریق این دموها، بازی‌بازان این فرصت را دارند تا به بررسی کار سخت و فداکاری‌هایی که ما برای این نسخه‌ها کرده‌ایم، بپردازند. برای آن‌هایی که تاکنون هیچ کدام از بازی‌های کوانتیک دریم را تجربه نکرده‌اند، این فرصتی عالی‌ست تا به تجربه ماهیت بازی‌های ما بپردازند.

به دنبال عرضه بازی Detroit: Become Human، همکاری کوانتیک دریم و شرکت سونی به پایان راه خود رسید و این استودیو از این به بعد، به یک توسعه دهنده چندپلتفرمه تبدیل می‌شود. از آنجایی که کوانتیک دریم پیش از این به عنوان یک استودیوی سکوند پارتی برای سونی شناخته می‌شود، و عرضه کننده پلتفرم‌های پلی‌استیشن به عرضه این عناوین برای رایانه‌های شخصی چراغ سبز نشان داده است، آیا باید به عرضه بازی‌های سکوند پارتی دیگر پلی‌استیشن برای رایانه‌های شخصی امیدواریم باشیم؟

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این سه بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید