بازی Titanfall تاکنون 10 میلیون نسخه فروش داشته است

۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶

اکنون می‌توان بازی Titanfall را اولین بازی بسیار موفق استودیو Respawn Entertainment نامید. به‌تازگی این استودیو اعلام کرده است که فروش عنوان Titanfall بر روی پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox 360 و رایانه‌های شخصی به 10 میلیون نسخه رسیده است. با توجه به آمار، بازی فروشی بسیار عالی را تجربه کرده است. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به‌تازگی آقای Vince Zampella، رییس استودیو Respawn، در صفحه رسمی خود در توییتر اعلام کرد که بازی Titanfall تا به حال 10 میلیون نسخه فروش داشته است. البته ایشان اطلاعات بیش‌تری از این آمار منتشر نکردند. به همین علت ممکن است این آمار در ارتباط با فروش بازی به خرده فروشی‌ها باشد.

فروش بازی Titanfall به 10 میلیون نسخه رسیده است. از همه شما تشکر میکنیم. ما همه شما رو دوست می‌‌داریم.

Vince Zampella

این بازی هم اکنون از طریق اشتراک EA Access به صورت رایگان در کنسول Xbox One و از طریق Origin در رایانه‌های شخصی قابل تهیه است. موفقیت این نسخه باعث شد که چندی پیش استودیو Respawn به صورت رسمی Titanfall 2 را معرفی کند.

در نوامبر 2014 اعلام شد که این عنوان دارای 7 میلیون بازیکن است. با توجه به آمار جدید، می‌توان رشد زیاد این تعداد را مشاهده کرد. Titanfall بر روی پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox 360 و رایانه‌های شخصی در دسترس است. با این وجود استودیو Respawn بارها به این نکته اشاره کرده است که Titanfall 2 یک بازی مولتی پلتفرم خواهد بود. به همین علت می‌توان گفت عرضه نسخه بعدی این سری برای کنسول‌ PS4 کاملاً مشخص است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید