نسخه PC بازی Batman: Arkham Knight تا پایان ماه اکتبر منتشر نخواهد شد

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

به‌نظر می‌رسد، ناشر Batman Arkham Knight یعنی Warner Bros انتظار منتشر شدن پورت جدید PC این عنوان را تا پایان ماه جاری میلادی یعنی اکتبر، ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این متنی است که آن‌ها در پست اختصاصی بازی درون Steam Community منتشر شده است:

تیم ما در سعی و تلاش برای افزودن بروزرسانی‌های مختلف به بازی است و ما انتظار داریم که افزودن این بروزرسانی‌ها به‌بازی تا پایان ماه اکتبر به‌اتمام برسد و وقتی کار ما برروی این نسخه به‌پایان برسد، بازی برای علاقه‌مندان قابل دریافت خواهد بود.

اگر به‌گذشته و زمانی که بازی تازه از لیست فروش Steam برداشته شده بود برگردیم، گزارشی را به‌یاد خواهیم آورد درباره اینکه نسخه بروزرسانی شده این عنوان تا بهار استرالیایی‌ها (از سپتامبر تا نوامبر) منتشر نخواهد شد ولی حال با انتشار این خبر رسمی توسط Warner Bros خیال بسیاری از علاقه‌مندان برای تجربه‌ای راحت از Batman: Arkham Knight آسوده شده است.

بدون‌شک، برای خیلی از بازی‌بازان نا امیدکننده بوده است که عنوان موردعلاقه‌شان را تهیه کرده‌اند ولی از انجام آن عاجز شده‌اند ولی خوشبختانه ناشر بازی یعنی Warner Bros هم بیکار ننشست و با انتشار دو بروزرسان برای بازی در ماه‌های اوت و سپتامبر، دل بسیاری از طرفداران این بازی را شاد نمود.

شایان به ذکر است، این بروزرسانی کامل و بزرگ همه‌ی DLC ها و بروزرسان‌هایی را که برای کنسول‌ها منتشر شده است را نیز شامل می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید